מטבח

תכנון של חדר מטבח היא כמו הרכבה של פאזל. מטבח כולל סוגים שונים של פרטים, חפצים ומכשירים. המטבח המודרני הוא מטבח שיש בו כלים חשמליים רבים, חיי הנוחות והשפע בעידן המאה ה-21 הביאו לכך שהלקוחות מעוניינים שהמטבחים שלהם יהיו משוכללים כמה שיותר ויתנו פתרונות לצרכים המתרבים שלהם , השנויים בתרבות החיים וברמת החיים הביאו לכך שהיום יצרני מטבחים עומדים בפני אתגרים חדשים שבעבר לא הכירו, עליהם לפתח כיום שיטות יצור מתקדמות וחדשניות שיתנו פתרון לצרכים החדשים של האדם בעידן המאה ה-21 .

מטבח הוא מותרות

האדם של המאה ה-21 הוא אדם שאוהב מותרות, אדם שאינו אוהב להתאמץ והוא רב תכליתי הוא מעוניין להשיג את הכל ובמינימום זמן. האדם של המאה ה-21 מעוניין לבשל במטבח ובמשך הזמן הזה גם לראות טלויזיה או לעבוד על המחשב, האדם של המאה ה-21 רגיל היום לאכול את הארוחה שלו מול הטלויזיה, ולכן ניתן למצוא מטבחים עם מסכי טלויזיה ומטבחים עם מסכי מחשב, האדם של המאה ה-21 רוצה להפעיל את המיקרוגל שבמטבח בעזרת לחיצה על שלט רחוק ומבלי שיצטרך לקום מהספה, ולכן ניתן לראות היום מטבחים חכמים שפועלים בעזרת שלט רחוק המפעיל את כל המכשירים החשמליים במטבח.

עיצובים שונים

יש מגוון רחב רחב של סוגי מטבחים ועיצובי מטבחים , השוני בין מטבח אחד לשני נובע מהצרכים השונים שיש לאנשים שונים, ומהרגלי החיים השונים שיש לאנשים שונים.
מטבח יכול ללמד אותנו הרבה על אופיים של אלו המשתמשים במטבח, על אורחות החיים שלהם, על הסגנון שלהם, ועל סדר העדיפויות שלהם בחיים. יש מטבחים מסודרים שנראים כמו מוזיאון, יש מטבחים שהם מפוזרים ומלאים בפריטים שונים והם מטבחים שיש בהם שימוש רב וקשה להשליט בהם סדר. יש מטבחים שמלמדים על בית שמייחס חשיבות רבה לאקולוגיה ואיכות סביבה, ויש מטבחים שמלמדים על אנשים שחובבים מותרות מכל סוג ומעונינים בחיי נוחות . יש מטבח קטן וצנוע של דירת רווקים שבה לא משבלים הרבה ויש מטבח שמשמש משפחה שיש בה הרבה בישולים והרבה ארוחות ולכן הוא יהיה מלא בארונות ובמכשירים חשמליים. ניתן לסכם ולומר ” הראה לי מהו חדר המטבח שלך ואומר לך מי אתה”.

מאמרים נוספים על מטבח
All articles loaded
No more articles to load

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם. מלאו פרטים או התקשרו 0779965505

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, א.ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש
שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות