אבולוציית המטבחים בישראל

מטבחים הם כמו מראה שאם נביט בה נוכל ללמוד הרבה על עצמנו, על אורחות החיים שלנו, על סגנון החיים שלנו ועל הרגלי הצריכה שלנו. מטבחים של עידן המאה ה-21 נראים כמו מעבדה טכנולוגית מעוצבת ויפה מול המטבחים החיוורים, והסטנדרטיים שהיו בעבר.מטבחים של העבר נועדו לספק לנו צרכים שהכרנו בעבר ולהיות מתאימים לסגנון החיים שהכרנו בעבר. מטבחים של היום נועדו לספק לנו צרכים של היום ולהיות מתאימים לסגנון החיים של היום. מטבחים עברו כברת דרך משמעותית בדורות האחרונים, אם פעם  מטבח שהיה לו דלפק נחשב למטבח חכם , מעוצב ואיכותי הרי שהיום אנו מוצאים שפע של מטבחים שיש בהם אי שלם שנועד לספק את הצרכים שלנו של ישיבה ואכילה בשטח המטבח, נשנוש של חטיף קטן בשטח המטבח, צפייה בטלויזיה במחשב שנמצא במטבח ועוד.

מטבחי העבר

מטבחים של העבר היו מטבחים נקיים משום שלא היה בהם כ”כ הרבה מכשירים חשמליים. מטבחים של היום הם מטבחים עתירי מכשירים טכנולוגיים , והיום המגמה היא עיצוב של מטבח מינימליסטי שיסתיר את כל המכשירים החשמליים  הללו.מטבחים של העבר היו נחלתה של האישה בד”כ אשה תפקידה היה לבשל ולהכין אוכל לכל בני הבית, מטבחים של היום הם כמו צומת מרכזי שבו נפגשים כל בני המשפחה לארוחה משותפת או לשיחה חטופה.

פעם והיום

מטבחים של פעם כמעט ולא היה בהם צורך בחשמל משום שרוב הפעולות במטבח היו נעשות ע”י האישה שהייתה מכינה אוכל לבד ולא מחממת אוכל במיקרוגל, היום מטבחים צריכים הרבה שקעי חשמל משום שהם שיש צורך להכיל בהם לא מעט מכשירי חשמל שמטבח מודרני לא יכול בלעדיהם, כמו מיקרוגל, מצנם , מיקסר , בלנדר, טוסטר אובן, קומקום חשמלי, אופה לחם או פיצה, מכונת קפה ועוד ועוד. אלו הם רק כמה דוגמאות לשנויים העצומים שחלו במטבחים שלנו, אז לפני שאתם קונים מטבח אתם יכולים פשוט להזכר ולהעלות געגועים לאותם מטבחים של ההורים שלכם מטבחים שגידלו אתכם.

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם. מלאו פרטים או התקשרו 0779965505

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, א.ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש
שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות