חידוש המטבח או שיפוץ?

מטבח מהווה את אחד מהחללים המרכזיים והחשובים של הבית, לכן, הצורך לשפץ, לשנות ולעצב אותו, יכול לעלות במקרים רבים ומסיבות שונות כמו: רכישת בית מיד שניה, שיפוץ כללי של הבית, או פשוט רצון לשנות את המראה של המטבח.
כל מי שמעוניין לשנות את עיצוב המטבח, יוכל לבחור בין 2 אפשרויות מרכזיות: חידוש המטבח הנוכחים, או שיפוץ המטבח.
חידוש המטבח, הוא בעצם שינוי המטבח הקיים, על ידי הוספת אלמנטים חדשים, שינוי צבע ודומה, לעומת זאת, מי שמעוניין בהליך של שיפוץ מטבחים, יבחר להשקיע קצת יותר בתהליך, ובחלק מהמקרים יחליף את כל האלמנטים או חלק גדול מהאלמנטים המהווים חלק מאותו המטבח.

איך מתחילים בתהליך?

השלב הראשון, הוא כמובן, ההגעה להבנה מה רוצים לעשות, האם חידוש המטבח או שיפוצו – ניתן לתכנן את התקציב בשלב הבא, על מנת להבין מהן האפשרויות הרלוונטיות בעבורכם.
השלב הבא, יהיה להיחשף לכמה שיותר אפשרויות – סגנונות עיצוביים שונים של מטבחים, אלמנטים אשר יכולים לתרום לעיצוב המטבח, טרנדים בתחום ועוד.. – היחשפות לאפשרויות שונות, תאפשר בסופו של דבר להגיע להבנה המעמיקה ביותר, לגבי סוג השינוי אותו אתם מעוניינים לבצע במטבח – יש לזכור שגם אם התקציב שלכם הוא לא גבוה במיוחד, באמצעות יצירתיות, והכרות עם כמה שיותר אפשרויות רלוונטיות, תוכלו לחדש ולרענן את מראה המטבח, באופן אשר יספק מענה על הדרישות שלכם.

משיגים את התוצאות הרצויות

גם אם החלטתם שיש לכם את התקציב, הזמן והרצון לבצע שיפוץ מקיף במטבח, ואולי אף להחליף את המטבח הנוכחי, וגם אם מה שאתם מבקשים, זה בסך הכול לחדש את מראה המטבח, להוסיף ולשנות אלמנטים, ולשדרג את העיצוב הנוכחי שלו, תוכלו בסופו של דבר לקבל את התוצאה המושלמת, אם תקפידו לתכנן את התהליך בצורה מסודרת, תוך שימת דגש על הפרמטרים החשובים.
הבינו לעומק מה אתם בדיוק רוצים להשיג, תכננו את השינוי אותו אתם מתכננים לבצע בקפידה, נסו להיות יצירתיים ולחשוב מחוץ לקופסא, וכך תוכלו ליהנות בסופו של דבר מהמטבח המושלם – ואין באמת שום סיבה שתתפשרו על פחות מכך.

גימורים יפיפיים ואלגנטיים:

אחד היתרונות של טכנולוגיית הנאנו הוא הגימור הנעים, שמשקף יוקרה, אלגנטיות והמון סטייל. גימור חלק, במראה מבריק ומשיי. מטבחי נאנו מגיעים במגוון גימורים, צבעים ואפשרויות אבל המכנה המשותף בין כולם הוא מראה מהודק, מקצועי ומרשים.
השקעה חכמה לטווח ארוך:
ההשקעה במטבחי נאנו מצדיקה את עצמה בפרספקטיבת השנים בזכות האיכות, המראה המלוטש, התחזוקה הקלה והעמידות הגבוהה.
אנחנו בקמילה – הבית של המטבחים ניקח אתכם למסע בין כל האפשרויות העיצוביות של מטבחי נאנו ונאפשר לכם לראות מקרוב את כל היתרונות. קבעו איתנו פגישה ובואו לבקר באחד מאולמות התצוגה שלנו.

 

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם. מלאו פרטים או התקשרו 0779965505

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, א.ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש
שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות