מטבחים עם אי

בשנים האחרונות אנו פוגשים יותר ויותר מטבחים שבמרכזם ניצב אי שמשמש למטרות שונות. האי שהצטרף למטבח הוא ביטוי לשינוי שחל בתפיסה התרבותית שלנו בכל מה שקשור למטבחים, ולשנויים בסגנון החיים שלנו. השינוי בסגנון החיים קובע את סגנון הריהוט בחדר השינה, ריהוט גן, מכשירי חשמל במטבח, וגם אי במרכזו. האי נוצר בעקבות השנוי בהתייחסות אל הבישול , ובמעמד המכובד שזוכה לה תרבות הבישול. הבישול הוא כבר לא פעולה שצריכה להיעשות בפינה נסתרת אלא להיפך יש צורך להציג אותו לראווה בפני כולם, הבישול גם לא מתבצע רק ע”י אם המשפחה אלא כל בני המשפחה משתתפים בחדוות הבישול.
האי הוא משטח שניתן לראות אותו מכל מקום והוא מאפשר לנו להציג בפני כל אחד את תהליך הכנת האוכל שאנו מבצעים על האי. בכל מקרה אי הוא חלל במטבח שיש לתכנן אותו היטב, מי שמעוניין במטבח עם אי חשוב שישאל את עצמו האם הוא בכלל זקוק לאי במטבח שלו, אי שאין בו שימוש הוא יהיה חלל שמפריע למטבח יותר מאשר מועיל למטבח.

מטבחים עם חלל נוסף

מטבחים עם אי הם המטבחים ששולטים היום , אבל חשוב לזכור שלא כל מטבח יכול להכיל בתוכו אי, מטבחים בעלי אי ש בהם חלל גדול, ויש אומרים שעיצוב מטבחים עם אי דורש גם תקציב גדול.

יש היום סוגים שונים של איים במטבח , יש מטבחים עם אי ללא כיור, ויש מטבחים עם אי הכולל כיור. יש מטבחים עם אי הכולל פתרונות אחסון ויש מטבחים עם אי המאפשר פתרונות תליה של סירים. יש מטבחים שבהם האי משמש כשטח המפריד בין פינת האוכל למטבח, ויש מטבחים גדולים שבהם ניתן להציב כסאות מסביב לאי וכך האי במטבח הופך להיות מעין שולחן אוכל להסעדת בני הבית.

היום הטרנד של מטבחים עם אי הוא טרנד חם ולוהט ורבים מעונינים שגם להם יהיה מטבח כזה , אך תמיד כדאי לבדוק היטב האם אתם בכלל צריכים מטבח עם אי והאם יש לכם מספיק שטח במטבח כדי להוסיף אי.

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם. מלאו פרטים או התקשרו 0779965505

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, א.ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש
שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות