שדרוג המטבח בכסף קטן

המטבח זהו המקום שאנו שותים, אוכלים, יושבים עם המשפחה, מזמינים אורחים בחגים ובאירועים מיוחדים, בעצם המטבח זהו המרכז של הבית בו מתנהלת הפעילות העיקרית ולכן למטבח יש חשיבות מרכזית בנוגע לעיצוב נושם וחי של המטבח. מטבחים מטבח ישן או בלוי משרה אווירה פחות נעימה, במיוחד כשהמטבח בלוי ולא מתוחזק היטב. אף על פי כן, חידוש המטבח כולו, מהיסוד לא מהווה לכולנו תכנית אפשרית מכיוון שמדובר בפרויקט שיגבה מאתנו עלויות גבוהות. במצבים כאלה אנו יכולים לפתח יצירתיות רבה בכך שנחדש אלמנטים מסוימים בסביבת המטבח המודרני ויחד עם זאת נתאים אותם לצרכים האישיים של בני הבית. חידוש אלמנטים שונים בחלל המטבח החל משיפוצים כלליים מהיסוד וצביעת הארונות הקיימים בצבע חדש ומרענן, החלפת ידיות מעוצבות לארונות ממשיך להכנסת שולחן מטבח מרהיב וכן הלאה…

עולם שלם של צבעים

אם אתם מבחינים בקיר המטבח שהתקלף, צבע הקירות דהו ועליהם כתמים שמן סימן שהגיע הזמן להוסיף קצת צבע וחיים למטבח. פעולת צביעת המטבח זוהי פעולה שלא מצריכה מאתנו השקעה או עלויות כל כך גבוהות, מדובר בפעולה שתיתן למטבח שלכם מראה אסתטי חי ורענן מתמיד. ניתן לצבוע את קירות המטבח בהתאם לבחירה האישית שלכם ממגוון רחב של צבעים ואפשרויות:
טפטים ושבלונות- הטפטים שהיו מעטרים מטבחים בשנים קודמות, משמשים אותנו גם היום במטבחים שלנו, כיום ישנם סוגים שונים של שבלונות וטפטים עם עיצובים בסגנונות ייחודים שיעניקו למטבח מראה צעיר וחי יותר.
קירות בצבעים שונים- טכניקה המאפיינת חדרי שינה ומטבחים רבים כיום, באמצעותם אפשר להעניק אווירה ייחודית ונעימה מבלי שהצבע “ישתלט” וייהפך לדומיננטי על אופי החדר ועל מטרתו. באמצעות צביעת הקירות, ניתן להכניס אווירה שלווה ונעימה למראה בחדר האמבטיה על ידי צביעת קיר אחד או שניים, בהתאם לטעמכם האישי כשהקירות סמוכים אחד לשני או נגדיים, בצבע פסטל. את חלל המטבח, ניתן לצבוע על פי ההשפעה שאותה נרצה להכניס אליו. למשל- צבע אדום יעניק למטבח אווירה מלאת חיים וחדשנות אולם מאידך יכול לגרום לחוסר שקט, אותו הדבר לגביי שאר הצבעים הדומיננטיים לכן חשוב לשים דגש לעניין זה.
 מוצעים במגוון צבעים וסגנונות. הטפטים מעשירים את מראה המטבח, מעניקים לשאר האלמנטים במטבח מראה חדשני ומודרני.

טפטים לארונות המטבח – אם ארונות המטבח שלכם ישנים ובלויים, במקום להחליף מטבח שלם, תמיד תוכלו לקצר את הדרך וליצור מהפך במראה הכללי של המטבח באמצעות שינוי צבע הארונות שלכם באמצעות טפטים חדשים שכיום

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

סיבת הפנייה:

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם. מלאו פרטים או התקשרו 074-7015200

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, א.ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש
שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות