הכנה להתקנת מטבח

הכנת החלל לקראת התקנת המטבח החדש

זהו, לקחתם החלטה משמעותית בדרך לאיכות חיים בבית, אתם עומדים להחליף את המטבח הישן בחדש. לפני שהחלל לובש צבע, צורה וחומר חדשים, יש צורך בפינוי הקיים ובעצם הכנת החלל להתקנת המטבח החדש. אנחנו נכנסים לתמונה עם הצוות שלנו ומיישרים קו.

במסגרת שירות זה אנחנו מכינים את השטח לקראת ההתקנה של המטבח החדש, עם חבילה מסודרת ומאורגנת של פעולות המספקות את הקרקע והבסיס המקצועי ליצירת מטבח חדש, מעוצב ונוח.  

הצוות המקצועי של קמילה – הבית של המטבחים מגיע עד אליכם ומבצע את כל תהליך הפירוק, הכנת השטח לקראת צביעת קירות ויצירת הבסיס להתקנת המטבח. אנחנו מגיעים עם אנשי מקצוע מעולם הבנייה והשיפוצים שהם חלק מהצוות שלנו, מהחשמלאי ועד האינסטלטור, מהטייח ועד הצבעי המקצועי.  

לצד אינסטלציה, עבודות חשמל וצביעת הקירות כבסיס למטבח חדש, אנחנו דואגים גם לריצוף, התקנת הקרמיקה מעל השיש, התקנת אביזרי תאורה ועוד. מול כל לקוח ולקוח אנחנו בוחנים מה צריך לעשות לפני שמגיע יום ההתקנה ובעלי המקצוע המיומנים שלנו, מבצעים את הכל על הצד הטוב ביותר.

מה אנחנו עושים עבורכם?

חשוב לנו שתדעו ש…

תצוגת מטבחים

אנחנו מתרגשים ללוות אתכם בדרך להתקנת מטבח חדש ולסגור לכם את הפינה גם עם פירוק הישן. אנחנו שם משלב בחירת המטבח באולמות התצוגה שלנו דרך פירוק המטבח הקיים ועד לרגע המרגש שבו מסתיימת ההתקנה של החדש ואתם נכנסים לבית שמרגיש אחר ולמטבח בעיצוב מרגש.

חבילת הכנה לקראת התקנת מטבח חדש

10,530 ש"ח

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

סיבת הפנייה:

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם. מלאו פרטים או התקשרו 074-7015200

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, א.ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש
שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות