שינוי פונקציונליות במטבח – מה חשוב לדעת

עיצוב מטבחים זאת משימה לא פשוטה, כאשר לצד הנראות, שהיא כמובן, בעלת חשיבות גבוהה, חשוב לשים דגש גם על נושא הפונקציונאליות, ולהקפיד שהמטבח יהיה נוח לשימוש. בעת עיצוב המטבח, חשוב לראות את התמונה המלאה, תוך הסתכלות על כל הפרטים, קטנים כגדולים, הן בפני עצמם, והן בהשתלבות שלהם ביחד.

דגשים חשובים בעיצוב מטבחים

בין הפרטים אותם צריך לקחת בחשבון בהליך עיצוב מטבחים: בחירת ארונות מטבח מתאימים, עיצוב תאורה, התאמת חיפוי הקירות אל הריצוף, חשיבה על כל מוצרי החשמל ודאגה למיקומם – המטרה תהיה לאפשר גישה נוחה לשימוש בכל מוצר שכזה, תוך דגש על בטיחות השימוש. כאמור, בעת עיצוב מטבחים, עולה הצורך לבצע החלטות רבות, אשר כל אחת מהן תשפיע בסופו של דבר הן על מראה המטבח והן על הנוחות שלו.

בין ההחלטות המרכזיות אותן יש לבצע

 בחירת שיש – המטרה תהיה לבחור שיש איכותי, אשר יתאפיין בעמידות גבוהה, ויצריך תחזוקה פשוטה – מהסיבות הללו, רבים בוחרים שיש אבן קיסר.
חיפוי הקיר – כאן האפשרויות הן רבות ומגוונות, הן מבחינת החומרים, והן מבחינת הטקסטורות והגבהים. לצד בחירת החיפוי, חשוב לתכנן בקפידה גם את גובה החיפוי – ההמלצה היא לא לעלות גבוה מדי.
תאורה – חשוב לקחת בחשבון, שכל חלק במטבח דורש תאורה אחרת, לדוגמא, התאורה מעל משטחי העבודה צריכה להיות חזקה, דוגמת פלורסנט, כאשר ההמלצה היא בחירה בתאורת צמודת תקרה. אם יש במטבח גם פינת ישיבה ניתן לבחור עבורה תאורה אינטימית ונעימה יותר.

נהנים מהתוצאה

המטבח אמור לשמש את כל בני הבית, על בסיס יומיומי, ולכן, ההשקעה בעיצוב המטבח, תוך דגש מיוחד על הפונקציונאליות, היא חשובה ומשמעותית. בעת תכנון המטבח, מומלץ לקחת בחשבון את כל בני הבית, כך שאם יש לכם ילדים קטנים (גם אם הם כרגע פעוטות ולא משתמשים במטבח לבדם, יש לזכור, שהמטבח אמור לשמש אתכם לאורך שנים, במהלכן הם יגדלו), חשוב לדאוג שהמטבח יתאים גם עבורם – תוך הקפדה מרבית על נושא הבטיחות. קבלת ההחלטות הנכונות, ושימת דגש על כל הפרטים, תאפשר לכם ליהנות בסופו של דבר ממטבח אופטימאלי אשר ישמש אתכם נאמנה לאורך שנים רבות.

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם. מלאו פרטים או התקשרו 0779965505

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, א.ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש
שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות