מטבחים חכמים

היום יש מושג חדש בענף המטבחים והוא המטבחים החכמים, מטבחים חכמים הם מטבחים שניתן לנהל אותם באמצעות שלט רחוק, היום כאשר הקדמה הטכנולוגית משרתת אותנו בכל מקום ועוטפת אותנו בכל רגע ורגע, וכאשר אין לנו רגע אחד של פנאי וכל הזמן אנו במרוץ אחר הזנב של עצמנו, אנו משתמשים בקדמה הטכנולוגית הזו כדי להקל על עצמנו ולחסוך כמה שיותר זמן, אחת הדוגמאות המובהקות לכך הוא אותם מטבחים חכמים, שבהם ניתן להפעיל כל מכשיר חשמלי באמצעות השלט החכם.

בית חכם

מטבחים חכמים שנחשבים היום שיא הקדמה הטכנולוגית ייחשבו בעוד 30 שנה למטבחים סטנדרטיים ממש כשם שמטבחים עם מקרר נחשבו פעם לשיא הקדמה הטכנולוגית והיום לא תוכלו למצוא מטבח ללא מקרר. מטבחים חכמים הם מטבחים שמכשירי החשמל שלהם הם מכשירים מתוחכמים שיכולים לבצע הרבה פונקציות שלא הכרנו קודם. יש מטבחים שבהם המקרר מודיע לנו מתי האוכל התקלקל, יש מטבחים שבהם יש ברזים חכמים שפועלים ללא מגע יד אדם, יש מטבחים שבהם ניתן להדליק או לכבות את תאורת המטבח באמצעות שלט רחוק, במטבחים חכמים תוכלו למצוא גם חיישנים שיזהירו אותנו במקרה של עשן במטבח או טמפרטורה חריגה במטבח, מטבחים חכמים הם הבמה שעליה ניתן לראות את כל האמצעים הטכנולוגיים שקיימים היום בעולם המתקדם.

מטבח קורא מחשבות

מטבחים חכמים הם גם מטבחים שיהיו חסכניים משום שבעזרת שימוש בטכנולוגיה ניתן לבצע בהם פעולות מדודות ומבוקרות וכך לחסוך אנרגיה מיותרת, התנור יפעל בדיוק את מספר הדקות שצריך עד שהעוגה תהיה מוכנה, המדיח ימחזר מים ויחסוך לנו מים וכך עוד ועוד. מטבחים חכמים אינם מתאימים לכל האנשים המעוניינים לרכוש מטבחים, אדם רווק או סטודנט שמשקיע את רוב זמנו בלימודים לא ישקיע סכומי כסף גדולים ברכישת מטבח חכם, לעומת זאת משפחה עם ילדים שבה מכינים הרבה ארוחות במטבח ויש שימוש רב במכשירי המטבח ,כדאי לה להשקיע ברכישת מטבח חכם וכך לחסוך כסף בטווח הארוך ולהנות ממטבח מפנק ונוח לאורך שנים.

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם. מלאו פרטים או התקשרו 0779965505

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, א.ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש
שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות