מטבחי נאנו

מטבחי נאנו – טכנולוגיית הייצור פורצת הדרך

אם אתם חולמים על מטבח ללא טביעות אצבע, שריטות או סימנים כדאי שתכירו את מטבחי הנאנו של קמילה – הבית של המטבחים. טכנולוגיית הנאנו מאפשרת לייצר מטבחים איכותיים, עמידים יותר וקלים לתחזוקה ולניקוי. באולמות התצוגה שלנו תוכלו להתרשם ממגוון אפשרויות לתכנון, ייצור ועיצוב של מטבחי נאנו בהתאמה אישית עבורכם, לפי כל הפונקציות הדרושות לכם במטבח ולפי העדפותיכם העיצוביות. 

רגע, מה זה בכלל מטבח נאנו?

מטבחי נאנו עשויים מחומר מיוחד שהוא תוצר של מחקר ופיתוח טכנולוגי ששינה לחלוטין את עולם המטבחים. הנאנו יוצר ציפוי חלק, שמונע לכלוך או שריטות. הוא עשוי ממיני-חלקיקים קטנטנים שמתחברים לחזיתות מטבח עמידות, איכותיות וקלות לניקוי שהלכלוך פשוט לא נדבק אליהן. 

למי זה מתאים? לכל אחד מאיתנו שאוהב לבשל במטבח ולא רוצה לפחד מכתמים, שריטות ולכלוך מצטבר, למשפחות עם ילדים שלא רוצות לזעוק בכל פעם שהילד עובר עם האצבעות מלאות הנוטלה על המשטחים במטבח ולכל מי שפשוט רוצה לתחזק את המטבח בקלות, בלי לקרצף. לצד העובדה שמטבחי נאנו קלים לניקוי, החומר הייחודי יוצר אפקט אנטי-בקטריאלי. 

חזיתות מטבחי נאנו מגיעות במגוון גדול של צבעים ודגמים, כך שלא צריך להתפשר על העיצוב ואפשר לחלום בגדול. באולמות התצוגה של קמילה תוכלו להתרשם מקרוב מחזיתות הדלתות המיוצרות בטכנולוגיה מתקדמת זו ולתכנן לעצמכם מטבח חכם ששומר על עצמו. 

בואו נכיר את עולם הנאנו – הכי בקטן

כדי להבין את הקסם של מטבחי נאנו צריך להכיר את המונח “נאנו-טכנולוגיה” או טכנולוגיית חלקיקים. הטכנולוגיה הזו משמשת היום יצרנים בכל תחומי החיים, מפרא-רפואה ועד לעולם העיצוב והמטבחים, אבל הבסיס הוא זהה. השימוש בחיבור של חלקיקים קטנטנים של חומר מסוים. כשהנאנו-חלקיקים מתחברים הם יוצרים חומר עמיד וחזק שאין לו כמעט פגמים, כך בהשוואה לחומרי גמר אחרים. התוצאה כאמור מדהימה-  מטבח איכותי, עמיד לאורך שנים, ללא שריטות, כתמים ולכלוך. 

מטבחי נאנו של קמילה – כל היתרונות בתכנון, עיצוב וייצור שלנו

  • כבר בכותרת אמרנו הכל – אנחנו באמת הבית של המטבחים, משלב התכנון דרך ייצור מוקפד בהתאמה אישית ועד לטאצ’ים האחרונים של העיצוב, אנחנו מלווים אתכם למטבח החלומות שלכם. 
  • התאמה אישית מבוססת על הכרות אתכם – אנחנו לא מציעים לכם דגמים מוכנים מראש, אלא משקיעים בהכרות אתכם, עם החיים במטבח, עם הפונקציות הדרושות לכם ועוזרים לכם לתכנן נכון את החלל הכי שימושי בבית. 
  • מגוון גדול של אפשרויות עיצוביות שתמצאו במקום אחד. אולמות התצוגה שלנו מפוזרים ברחבי הארץ ומאפשרים לכם לראות מקרוב את סוגי המטבחים השונים, להתרשם מחיפויים ואפשרויות עיצוביות ולתכנן מטבח שמרגיש הכי בית. 

אל תתפשרו בדרך לעיצוב מטבח נאנו משלכם – בואו לבקר אותנו בקמילה – הבית של המטבחים ותהנו משירות אישי וקשוב, מליווי לאורך כל תהליך הבחירה, מייצור בסטנדרטים הגבוהים ביותר היום ומתחושה אמיתית של בית.