מטבחי העתיד

היום בתחילת עידן המאה ה-21 אנו כבר יכולים לראות רמזים שלפיהם נוכל לדעת מה יהיה בדור העתיד של המטבחים. כבר היום ניתן לנבא כיצד יראה המטבח העתידי, מה תהיה תכולתו של מטבח עתידי, וכיצד יהיה מעוצב מטבח בעוד 20 שנה. מטבחי דור העתיד יעוצבו כולם על בסיס העקרון שהמטבח הוא כבר לא חדר שבו עקרת הבית נמצאת לבדה זמן רב ומשקיעה בבישול, באפיה ובהכנת ארוחות משפחתיות , המטבח הוא צומת משפחתית שבה מבלים כל בני המשפחה , מטבחים לא נועדו רק לנשים, מטבחים של דור העתיד יהיו מטבחים שמספקים את הצרכים השונים והמגוונים של בני הבית, כמו אירוח חברים, שיחות משפחתיות, צפיה משותפת בטלויזיה ועוד. על בסיס עקרון זה מטבחי דור העתיד צפויים להיות מטבחים שמעוצבים כחלק מחלל הסלון, העובדה שמטבחים אינם כבר רק לבישול דורשת ממעצבי המטבחים ומקבלן שיפוצים ליצור מטבחים שיהיו המשך של חלל הסלון, המטבחים של היום הם נגישים הרבה יותר ממטבחים של פעם, מטבחים שיהיו בעוד 20 שנה יהיו מטבחים שלא יגרמו לניתוק בין מי שנוכח במטבח לבין שאר יושבי הבית, מטבחי העתיד יהיו מעין המשך של הסלון וכך לא תהיה הפרדה בין מי שמכין סנדביץ’ במטבח לבין מי שיושב בסלון ורואה טלויזיה.

המטבחים של מחר

מטבחי דור העתיד כבר אינם פשוטים כמו פעם מטבחי דור העתיד צפויים לכלול בתוכם שפע של מוצרי חשמל שיש למצוא להם מקום, לכן כבר היום מעצבי מטבחים פועלים במטרה למצוא פתרונות אחסון למוצרי החשמל הרבים הנמצאים בכל מטבח סטנדרטי של היום, וודאי שיהיו נוכחים בכל מטבח של דור העתיד. מטבחי דור העתיד ייראו כבמה שבה מתרחשת הפעילות המרכזית בבית וכך יאפשרו שיתוף של כל בני הבית בפעולות השונות שיתרחשו במטבח, בין אם זה גלישה במחשב, הכנת ארוחה משותפת, או נשנוש של חטיפים במטבח.
קצב החיים העתידי גם הוא ישפיע על המטבח העתידי , היום כאשר אנו במרוץ יומי מטורף וכאשר כל דקה חשובה לנו, אנו צפויים למצוא בעתיד מטבחים שיהיו בהם טלויזיות, מחשבים, ופינות עבודה , מטבחים אלו יאפשרו לאמא שעובדת גם מהבית לבצע את עבודתה וגם לבשל בו בזמן. מטבחים אלו יאפשרו לאבא לאכול ארוחה חטופה ולגלוש באינטרנט בו בזמן. אלו הם רק חלק מהמאפיינים שיהיו למטבחי דור העתיד.

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם. מלאו פרטים או התקשרו 0779965505

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, א.ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש
שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות