איך לנקות המטבח בצורה נעימה ולא מעייפת?

נקיון זה א’ ב’ של חיים טובים, וכולנו מבינים את החשיבות של שמירה על הניקיון בבית, ובמיוחד במטבח. יחד עם זאת, לא מדובר על משימה מהנה במיוחד, ולעיתים אף במשימה שגורמת ללא מעט ויכוחים וחיכוכים בין בני המשפחה. את המטבח שלכם אתם יכולים לנקות גם בצורה נעימה ולא מעייפת, ויש אין ספור רעיונות איך לעשות את זה, כשהמכנה המשותף לכולם הוא שני כללים: א’ לעשות כל פעם קצת, ולא להשאיר לכלוך לאורך זמן וב’ לעשות את זה בצורה משותפת עם בני המשפחה ועדיף בתצורה של משחק.

שלל עבודות שילדים אוהבים לעשות

ילדים, למרות שאנחנו עשויים לחשוב שלא, דווקא כן אוהבים לנקות את הבית, אבל הם רוצים שאנחנו ננקה איתם, והם רוצים להרגיש שהם משחקים איתנו ומשמחים אותנו. ישנה שורה של משימות ניקיון קטנות במטבח שאפשר לתת לילדים ובכלל זה ניקוי אבק מעל המכשירים, הכנסת סכו”ם וצלחות למגירות והארונות המתאימים, טאטוא המטבח, שטיפת כלים ביחד, שטיפת רצפה ביחד, ניקוי המקרר, התנור וארונות המבטח עם סמרטוט לח, ולמעשה מרבית המשימות הן משימות שיכולות להתאים גם לילדים קטנים.

ניקיון רציף במודל של תחזוקה שוטפת

בנוסף, חשוב שלא לשכוח את הכלל הראשון והחשוב מכל, והוא לבצע את הניקיון במודל של תחזוקה שוטפת, ולא לצבור לכלוך ואז לנקות. אם מנקים את המטבח כל יום קצת, אם כל יום עושים עבודה קטנה אחרת, אין צורך להקדיש בכלל מחשבה או זמן מיוחד לטובת הניקיון, וזה פשוט זורם בסדר היום שלנו. את מרבית עבודות המטבח אכן צריך לבצע יום יום, ובעיקרן שטיפת הכלים בכיור, ואת כל השאר אפשר לשמור לעבודה משותפת ומהנה עם הילדים לקראת סוף השבוע.

זה בהחלט יכול להפוך להיות התחביב שלכם

ניקיון זה לא התחביב כמעט של אף אחד, אבל ניקיון בהחלט יכול להפוך לכזה אם עושים את זה נכון, ואם מנצלים את זה כדי לחזק את הקשר עם הילדים, כדי להפוך את זה לזמן איכות של עבודה משותפת, שיחות, צחוקים ומוסיקה ברקע.

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם. מלאו פרטים או התקשרו 0779965505

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, א.ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש
שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות