עיצוב מטבחים

עיצוב מטבחים ב-2023 - כל הטרנדים החמים

שנת 2023 כבר כאן וחוזי הטרנדים בכל רחבי העולם מציגים את המגמות העיצוביות שילוו אותנו בשנה הקרובה ובשנים שאחריה. עולם עיצוב המטבחים משתנה ומתפתח ומציג השנה טרנדים מרגשים שיכניסו הרבה אופי לחלל המטבח. אלו מגמות תפגשו השנה בבלוגים, במגזיני העיצוב ואצלנו באולמות התצוגה? ריכזנו לכם את הטרנדים החמים בעיצוב מטבחים לשנה הקרובה.

טכנולוגיה חכמה בשירות עיצוב המטבח

פיתוח טכנולוגי בעולם העיצוב מתקדם כל הזמן בצעדי ענק. השנה השימוש בטכנולוגיה בתהליך עיצוב מטבחים יצבור תאוצה. בין החידושים שנסקרים במגזינים ברחבי העולם – חיבורי ווייפיי בתוך המטבח, שימוש במכשירי חשמל המחוברים למערכת דיבור והפעלה קולית, ברזים בהפעלה ללא מגע ודגש על חיסכון בזמן ובאנרגיה.

מזווה גדול שמשמש גם כחדר שירות

מאז הקורונה, אז חשבנו שצריך לאגור מוצרי מזון במטבח, הפך המזווה למקום חשוב בתוך הבית. אמנם בסופו של דבר גילינו שהחוסרים מינימליים ולא היה שום צורך לדאוג, אבל הטרנד של מזווה גדול ומרווח שיכיל את כל מוצרי המזון, נשאר איתנו גם בשנת 2023.
בארה”ב ובמקומות אחרים עיצוב מטבחים כולל הגדרת איזור ייעודי, לרוב בחלק האחורי של המטבח, שמשמש כמזווה ובעצם נראה כמו חדר נוסף שאינו חלק מהמטבח הפתוח. זהו מזווה פתוח, שבו אפשר לסדר בצורה מאורגנת את מוצרי המזון היבשים, ציוד המטבח, חומרי הניקיון וכל הדברים שלרוב אנחנו מניחים במגרות במטבח. התוצאה היא מטבח מרשים ואסתטי שתמיד נשמר מסודר כי הבלגן קורה מאחור, במזווה שהפך גם לחדר שירות.

אלמנטים אורגניים וחיבור אל הטבע

החיבור אל הטבע מלווה את עולם עיצוב המטבחים כבר שנים רבות, אבל ב-2023 הטרנד מתהדק ובא לכדי ביטוי כמעט בכל אלמנט במטבח. שימוש באבן טבעית ועץ גולמי מהווים חלק מהטרנד, לצד שימוש בטקסטיל אורגני, צבעים ידידותיים לסביבה, חומרי חיפוי לקירות שאינם סינטטיים ועוד.
את הפלסטיק במטבח יחליפו קופסאות אחסון מעץ, מראטן ובמבוק ומטבחי העץ יעשו קאמבק משמעותי.

שימוש בצבעים חמים

חברת פאנטון שקובעת מדי שנה את הגוונים שילוו אותנו בעיצוב חללי הבית, קבעה השנה כי צבע השנה הוא אדום מג’נטה דרמטי במיוחד. השילוב של צבעים חמים על סקאלת האדום, החום והכתום יככב בעולם עיצוב המטבחים בשנה הזו.
אנחנו בקמילה – הבית של המטבחים מתעדכנים באופן קבוע במגמות בעולם עיצוב המטבחים ומביאים עד אליכם, אל תוך אולמות התצוגה שלנו המפוזרים בכל רחבי הארץ, את אפשרויות העיצוב המתקדמות, העדכניות והטרנדיות ביותר, לצד כל הצבעים, הטקסטורות והאפשרויות הקלאסיות שאתם אוהבים.

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם. מלאו פרטים או התקשרו 0779965505

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, א.ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש
שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות