עיצוב מטבחים לבתים פרטיים לעומת דירות

לא משנה אם אתם גרים בבית פרטי, או בדירה, אחד מהחללים אשר ייתפסו בעינכם כמרכזיים והחשובים ביותר בבית הוא המטבח – וזה נכון גם אם אתם לא מהאנשים אשר מרבים לבשל.
למרות המשותף, אשר טמון בחשיבות המטבח, קיים גם שונים, בין עיצוב מטבחים לבתים פרטיים, לבין עיצוב מטבחים בדירות. נסקור כעת את ההבדלים בין השניים:

גודל המטבח

בבתי פרטיים החלל אשר יוקצה למטבח יהיה בדרך כלל גדול יותר, ובמקרים רבים באופן משמעותי מזה שבדירה.
לכן, כאשר מדובר בעיצוב מטבחים לדירות, המחשבה תהיה בראש ובראשונה, איך להוציא את המרב מהשטח המצומצם כגון: שולחן מתקפל או פתרון מודולארי אחר, בחירת גוונים אשר יוצרים תחושה של שטח גדול יותר, בחירת תאורה מתאימה ועוד..
לעומת זאת, בבתים פרטיים, בהם המטבחים גדולים, השטח לא יהווה כל מטרד, והמחשבה תושקע יותר בנושאים אחרים כמו: סגנון עיצובי, פרזולים, אלמנטים מיוחדים ועוד..

מיקום המטבח

גם בדירה וגם בבית פרטי, המטבח יכול להיות פתוח או סגור – כאשר בדרך כלל, בבתים פרטיים גדולים, יש יותר גמישות לגבי ההחלטה על מיקום המטבח.
כמובן, שלמיקום המטבח, ולתשובה לשאלה אם הוא פתוח או סגור, תהיה גם השפעה על העיצוב – כאשר אם לדוגמא המטבח הוא פתוח, חשוב מאוד להקפיד שהעיצוב שלו ישתלב בהרמוניה עם עיצוב של חללים אחרים בבית כמו פינת האוכל והסלון.

תקציב

אז כמובן, שיש דירות יוקרה, כמו שיש בתים פרטיים בסיסיים יותר, כך שגובה התקציב, אינו חד משמעי. יחד עם זאת, מכיוון שברוב המקרים, שטח המטבח בבתים פרטיים יהיה גדול יותר מזה של דירות, יידרשו יותר אלמנטים בכדי למלא את השטח – מכאן שהתקציב לעיצוב המטבח אמור להיות גבוה יותר. כאן חשוב לציין, שגם מטבחים קטנים, יכולים להיות יוקרתיים ומרשימים במיוחד, כך שתקציב גבוה, יכול לתרום למראה המטבח גם כאשר מדובר במטבח בדירה.

בשורה התחתונה, גם אם אתם גרים בבית פרטי, וגם אם בדירה, באפשרותכם ליצור את המטבח המושלם, הבינו את הצרכים שלכם, היחשפו לכמה שיותר חידושים ורעיונות מקוריים, ותוכלו בסופו של דבר ליצור את מטבח החלומות.

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם. מלאו פרטים או התקשרו 0779965505

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, א.ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש
שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות