עיצוב מטבחים

עיצוב מטבחים הוא משימה רבת שלבים, רבדים ומורכבויות. במהלך תכנון ועיצוב מטבח, יש להביא מספר פרמטרים בחשבון, כמו התאמת גודל הריהוט בדיוק מופתי למקום המיועד לו, תיאום בין יחידות הריהוט והאבזור לבין הקונספט והסגנון העיצובי שנבחר, תכנון המטבח כך שתשרור בו אווירה טובה, תחושת מרחב או אינטימיות בהתאם לבקשת ודרישת הלקוח/ה.

עיצוב מטבחים: עיצוב עצמאי VS. עיצוב מקצועי ושלם

מטבחי נאנו מבוססים על טכנולוגיה מתקדמת שלקוחה מעולם המדע ומשמשת היום לפיתוח כלים ותהליכי ייצור חכמים במגוון תחומים בחיינו, מציוד רפואי ועד לעיצוב מטבחים. הרעיון בנאנו-טכנולוגיה הוא להשתמש בתורת החלקיקים, בחומרים הקטנים ביותר – כמה קטנים? אפשר לדמות את זה לחוט דקיק או לפירור. מדידת החלקיקים האלו נעשית באמצעות מדד ננומטר.
בתהליך ייצור מטבחי נאנו משתמשים בחלקיקים קטנטנים שבתמורה מייצרים תועלות משמעותיות הקשורות לתחזוקה ולחוזק המטבח. החומר מקבל תכונות שונות כאשר משתמשים בטכנולוגיה זו ומייצרים את חיפויי ארונות המטבח תוך שימוש בהזרקות חלקיקי נאנו. הארונות הופכים עמידים יותר מפני שריטות ופגמים, בהשוואה לארונות המיוצרים בטכנולוגיות אחרות.
התוצאה הסופית היא מטבח עמיד יותר, חזק יותר וקל מאד לניקוי.
יש המעדיפים לעצב את מטבח ביתם באופן אוטונומי מתחילה ועד סוף, ויש המעדיפים להאציל גורם מוסמך, מנוסה ומקצועי לבצע את המלאכה. יש לציין, שישנם שיקולים רבים שיש להביא בחשבון, לכל אותם פרטים הבוחרים בדרך העצמאית, ביניהם ביצוע מדידות מדוייקות של כל המטבח וכל פינותיו, של הריהוט המיועד, פנייה לנגריה מקצועית לבניית ריהוט, מעקב ווידוא על ושל יצור הפריטים, עיצוב מטבח כך שהאווירה שתשרור בו תשדר מאפיינים מסויימים, שימוש בחומרי גלם איכותיים אשר ישמרו על עמידות לאורך זמן, שימוש בטכנולוגיות ופטנטים מקצועיים ומודרניים כפתרונות אחסון ושליפה ושיקולים נוספים.
לפיכך, גם אם החלטתם לבצע עיצוב מטבחים באופן עצמאי, מומלץ שלפחות תעזרו בליווי של איש מקצוע אחד לפחות; מעצב, נגר וכו’. כנ”ל כשמבצעים תכנון גינות.

עיצוב מטבחים בקמילה

מטבח כפרי וביתי? מטבח מודרני מרהיב ביופיו? מטבחי יוקרה מדברים אליכם? או שמא מטבח אנגלי? אין זה משנה מה הקו העיצובי אליו אתם מתחברים יותר מכל, חברת “קמילה מטבחים” תקים עבורכם את מטבח חלומותיכם בכל קונספט ובצורה מדוייקת ומקיפה. המטבח החדש בביתכם ישמש כמקור אטרקטיבי לשהות בו וכן להתגאות ולהשוויץ.

מדוע רבים בוחרים בקמילה לעיצוב המטבח? עיצוב מטבחים

לשאלה זו ישנן מספר תשובות:
הלקוח מעל הכל תפיסתה של קמילה בכל דרג, גורסת שהלקוח ושביעות רצונו תמיד יהיו מעל לכל שאר השיקולים. מתוך כך, נהנים לקוחותינו מיחס שירותי, אדיב ומאוזן קשבת כל אורך התהליך.

מקצועיות בלתי מתפשרת
בקמילה מטבחים נרכשים חומרי הגלם המשובחים ביותר העוברים בקרות איכות כל העת. נוסף על כך, שיתוף הפעולה נעשה עם המפעלים המובילים בתחומם בארץ, ואנשי הצוות נבחרים בקפידה ובהתאם למשך ניסיונם והתמחותם, כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שעיצוב מטבח בקמילה מבטיח לכם שקט נפשי.

אימוץ חדשנות והתעדכנות שוטפת במגמות
קמילה מטבחים מתעדכנת כל העת במגמות חדשות, מתחלפות ומודרניות בעולם המטבחים, כך שמציעה היא פתרונות ופטנטים במטבח בלעדיים, הרבה לפני כולם.
בהצלחה!

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם. מלאו פרטים או התקשרו 0779965505

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, א.ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש
שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות