מטבחים מעוצבים

היום המגמה בתעשיית המטבחים היא לייצר ולשווק מטבחים מעוצבים, מטבחים שעוצבו בידי מעצבי מטבחים מומחים. היום המגמה של הלקוחות היא לרכוש מטבחים מעוצבים שעברו תהליך של עיצוב מטבחים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח, ולכן רוב המטבחים החדשים שיש היום בשוק הם מטבחים שמעוצבים בהתאמה אישית לצרכים ולטעם העיצובי של הלקוח. יש אינספור סגנונות של מטבחים מעוצבים יש מטבחים קלאסיים, מטבחים חכמים שמלאים במכשירי חשמל משוכללים , יש מטבחים כפריים שהם מטבחים המקרינים אווירה חמה ושקטה, יש מטבחים מודרניים שהם מטבחים בסגנון נקי ומינימליסטי אלו מטבחים עם מראה נקי ומצוחצח שבו יש שטח אחסון גדול המיועד למוצרי החשמל.

ליצירת רושם על הבית

מטבחים מעוצבים הם מטבחים שיוצרים רושם רב על כל אורח שמבקר במטבח ונותנים תחושה נעימה לאלו המתגוררים בבית. מטבחים מעוצבים יכולים להיות עשויים מסוגים שונים של עץ. יש מטבחים העשויים מעץ מלא ואיכותי, יש מטבחים העשויים מעץ סנדביץ’ ויש מטבחים העשויים מחומר הנקרא MDF , שהוא יותר חזק ועמיד מסיבית אך פחות איכותי מסנדביץ’.
גם חומרי הציפוי במטבחים הם שונים יש מטבחים מעוצבים שבהם כל ארונות המטבח מצופים בפורמייקה ויש מטבחים מעוצבים שבהם כל ארונות המטבח מצופים בחומר הנקרא פורניר, ציפוי איכותי של ארונות המטבח יצליח לשמור לנו על מטבח איכותי לאורך שנים רבות.

לשמירה על החלל

מטבחים מעוצבים הם מטבחים הכוללים בתוכם פריטים משלימים שונים שעוצבו במיוחד ע”י מעצבי מטבחים , למשל יש מטבחים מעוצבים עם ווי תליה לתליית כלי מטבח והצגתם , יש מטבחים מעוצבים הכוללים שטח של “אי ” מעוצב. האי יש לו שימושים רבים בתוך שטח האי מתבצעות עבודות המטבח השונות ויחד עם זאת ה”אי” יכול להיות רהיט לבית, ניתן לאחסן בו כלים וניתן ליצור בו מדפים להנחת כלי נוי .
כאשר אנו מעונינים שהמטבח שלנו יהיה מטבח מעוצב חשוב שנזכור שהמטבח צריך להיות לא רק יפה ומעוצב אלא גם מטבח פרקטי שימושי ונגיש שמתבצעות בו עבודות בישול והכנת אוכל ולכן חשוב לעצב מטבח יפה ופרקטי שיצליח לבצע את משימותיו בצורה הטובה ביותר.

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם. מלאו פרטים או התקשרו 0779965505

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, א.ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש
שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות