יתרונות מטבחים מעץ מלא

מטבחים מעץ מלא מתאימים לכל מי שאינו מתפשר על חומר הייצור הטבעי של חדרי שירות. מטבחים המבוססים עליו מזכים את משתמשיהם ביתרונות רבים. זהו חומר חזק במיוחד שמספק יציבות למשך שנים ארוכות, ההרגשה הכללית בעת שימוש במטבח היא של חדר עמיד ובטיחותי, ומעל לכל – זהו חומר שמביא את יכולות העיצוב שלכם למקומות שטרם הכרתם!

יציבות במטבח למשך שנים ארוכות

העץ הוא החומר החזק ביותר במטבח, בהשוואה לתחליפים רבים. רק פולימר מגיע לרמת העוצמה שלו, אבל עם עץ ממשי אתם משיגים את המראה הטבעי שרבים מייחלים לו בחדרי שירות. בשל יתרונו של החומר כגורם יציבות, משתמש המטבח ייהנה משימוש ארוך טווח ללא חשש מבלאי, סדקים בארונות או התרופפות חלקי פרזול. מטבחים מעץ מלא הם סמל ליציבות ארוכת שנים.

הרגשה של מטבח בטיחותי ועמיד

העץ מאז ומעולם היווה סמל לעמידות ובטיחות וזה גם נכון בפועל ולא רק בהרגשה. למעט מתכות, העץ הוא החומר בעל צפיפות החומר הדחוסה ביותר בהשוואה לכל חומר אחר, מה שמעניק לו את יתרונו כמוצר כבד. עם עיבודים שבביים שנעשים בבניית המטבח הדלתות והמגירות יהיו קלות לנשיאה בפועל ועמידות וחזקות מאד בעמידותן. זהו היתרון המובהק ביותר של עץ טבעי.

מגוון עצום של עיצובים שטרם הכרתם

ניתן לומר כי הנימוק שובר השוויון מדוע צריך מטבחים מעץ מלא הוא נושא העיצוב, ואם ניגע בליבת העניין, אנו מתכוונים ליכולות הצביעה. צביעת עץ נחשבת קלה יותר אפילו מצביעת בטון. היא מצריכה אלמנטים תעשייתיים לא יקרים ולכן קל מאד להזמין מטבחים מעץ מלא בכל צבע שתבקשו. מה המשמעות? ניתן לעצב את המטבח באיזה צביון שרוצים. עתיק בגוון חום, מודרני בגוון בהיר, או אחר. כמובן שיכולות הגילוף והעיגול של החומר מאפשרות גם עיצוב סגנוני מגוון, כפרי, קלאסי או מודרני.

בחירה מעשית של מטבחים מעץ מלא

את מימוש בחירתם של מטבחים מעץ מלא מומלץ ליישם באמצעות הדמיית מחשב איכותית של חברתנו. בהדמיה זו אנו מציגים תמונות מזוויות צילום שונות וברמות מגוונות של תאורה ובכל מעניקים ללקוחות שלנו את היכולת לבחור את המטבח המושלם. מומלץ להיוועץ עמיו בטרם תגבשו את דגם המטבח.

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם. מלאו פרטים או התקשרו 0779965505

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, א.ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש
שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות