איך מטבח מעץ מלא נשאר לכל החיים?

מטבח מעץ מלא הוא מטבח שמציע לא רק איכות ומאפיינים עציים טבעיים שמעניקים לנו את האווירה הכפרית שאנחנו מחפשים בתוך הסביבה האורבנית בה אנו חיים, אלא גם מערכת מטבח שיכולה להחזיק מעמד לכל החיים. אורך חייו של עץ יכול להגיע למאות שנים ומעבר לכך. מן הסתם, כאשר כורתים את העץ הוא מפסיק “לחיות” אך המאפיינים המבניים שלו נותרים כפי שהם, אותם מאפיינים המאפשרים לעץ לעמוד ברוחות, בשטפונות ובכל תנאי מזג האוויר.

אורך חיי המטבח כאורך חיי העץ

מטבח מעץ מלא הוא למעשה מטבח שעשוי מעץ טבעי לחלוטין, שלכאורה שינה את צורתו מגזע עץ עם ענפים ללוחות עץ. יחד עם זאת, גם מטבח מעץ מלא עשוי להיות רגיש למזיקים ונגעים שונים, ולכן ישנה חשיבות רבה לבצע את הייצור בצורה איכותית וקפדנית, לבצע בחירה מקצועית של חומרי הגלם וביצוע מושלם של גימור המטבח. גימור זה בא לידי ביטוי כמובן בהיבט האסתטי, אבל גם בהיבט הטכני של שמירה על העץ מפני הסביבה החיצונית. ארונות המטבח שלכם עלולים להיות חשופים בחלקם לקרינת שמש הנכנסת דרך חלון המטבח, והם עלולים להיות חשופים לנמלים ומזיקים אחרים שאוכלים את העץ מבפנים.

גימור ברמה גבוהה להגנה על העץ

גימור איכותי המצפה את העץ ואוטם אותו בצורה הרמטית, מבטיח אורך חיים ארוך במיוחד של כל חלקי המטבח. בנוסף לכך, מטבח מעץ מלא נהנה מחוזק מבני יוצא דופן, שהופך אותו לעמיד מאוד בשימוש תדיר בארונות ובמגירות המטבח. עמידות זו היא חלק בלתי נפרד ממכלול המאפיינים הייחודיים של מטבח מעץ מלא, שהופך אותו למטבח בעל יכולת להחזיק מעמד לאורך חיים שלמים.

בחינת איכות המטבח כמכלול שלם

אחרי שאמרנו את זה, לא כל מטבח מעץ מלא הוא בהכרח מטבח איכותי ועמיד, ובסך הכל מדובר על מכלול של מרכיבים נוספים כמו צירים שיחזיקו את דלתות העץ הכבדות, צביעת המטבח, ציפוי העץ המלא על פי הצורך וכאמור רמת הגימור של המטבח כולו. ליווי של איש מקצוע יכול לסייע לכם לקבל את ההחלטות הנכונות עבורכם.

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

סיבת הפנייה:

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם. מלאו פרטים או התקשרו 074-7015200

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, א.ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש
שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות