מטבח כפרי בדיוק כמו שחלמתם

עיצוב מטבח משפיע על האווירה, על הנוחות, על הרגשה שלכם ובעצם על כל זמן המטבח שלכם. מסיבה זו חשוב להשקיע מחשבה ולבחור בתבונה רבה את המטבח ואת העיצוב, את החלוקה ואת התכנון הפנימי. וזאת כדי להצליח להשיג את היעד ולאפשר לכם להיות מרוצים ממטבח כפרי ונאה בדיוק כמו שחלמתם עליו. בואו וקראו על מה חשוב לתת את הדעת כאשר מתכננים מטבח כפרי.

שלבים בתכנון מטבח כפרי

האחסון – יש לתת את הדעת לעניין האחסון במטבח. לכל משפחה יש הרגלי צריכה שונים וכמות שונה של כלים, מצרכים, אביזרים וכן הלאה. ולכן יש לבדוק את ההרגלים שלכם ובהתאם לכך את מקומות האחסון הנדרשים לכם.
משטחי עבודה – אתם קוצצים סלט, ממלאים כריכים, מקלפים ירקות ועוד אינספור מטלות יומיומית. כדי לבצע את מכלול הפעולות הללו בנוחות רבה אתם צריכים משטחי עבודה מרווחים. כמה גדולים? גם עניין זה נתון לשיקול דעת בהתחשב בהרגלים שלכם.
העיצוב – החלטתם שאתם הולכים על מטבח כפרי? אוהבים את הסגנון ואת החמימות? גם בתוך קטגוריה זו יש מגוון סגנונות עיצוביים. ואתם צריכים לבחור את הצבעים ואת העיצוב שיהיה חלק מהמטבח שלכם.
מיקומים – המטבח שלכם כולל פריטים שונים. ברזים וכיורים, מקרר ותנור, מיקרוגל וכן הלאה. כדי לעצב מטבח נוח ויעיל חשוב למקם היטב כל פריט במקומו. למצוא לכל אביזר את הנקודה ההולמת כך שאפשר יהיה לבשל, לאפות ולבצע כל משימה כיאות.
פרקטיקה – הפן הפרקטי הוא בעל חשיבות רבה. מטבח פרקטי הוא כזה שמאפשר לבצע פעולות, לנהל את סדר היום תוך שמירה על סדר וארגון. חשוב לתכנן מטבח פרקטי שמציע לכם מקום הולם וסביבה נוחה לכל הפעולות שאתם עתידים לבצע במטבח.

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם. מלאו פרטים או התקשרו 0779965505

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, א.ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש
שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות