מטבח כפרי

עיצוב מטבח כפרי הוא דרך מדהימה להכניס הרבה מאוד נשמה למקום עם הכי הרבה נשמה ולב בבית – המטבח שלכם. בקמילה עיצוב מטבחים אנו מעמידים לרשותכם קשת רחבה של סגנונות מטבחים כפריים המורכבים מחומרי גלם שונים ובתתי-סגנונות מגוונים.

מטבח כפרי ומטבח מודרני הם שני קווים עיצוביים מרכזיים המלווים את עולם המטבחים במשך שנים. אלה עברו תהפוכות רבות, והם עדים לשינויים, טרנדים ושיפורים שונים כל העת. עיצוב מטבח כפרי הוא העדפתם של רבים בשל תכונותיו ויתרונותיו הרבים, ביניהם השריית תחושה ואווירה של חמימות, שלווה, נינוחות, ביתיות, עדינות, רוך ורומנטיקה.

מהם מאפייניו של מטבח כפרי?
למטבח הכפרי יש כינויים רבים אותם צבר במהלך השנים, ביניהם מטבח אנגלי, מטבח פרובנס, מטבח כפרי עדין, עץ מלא ועוד. כמו כן למטבח הכפרי ישנם מספר מאפיינים בולטים, אלה הם המרכזיים שבהם:

צבעים וגוונים
הצבע השולט במטבח הכפרי הינו לבן, על גווניו. ככלל, גוונים בהירים הינם חלק אינטגרלי מתחושת הרוך, העדינות, הרומנטיקה והאצילות הקלאסית.

עץ מלא
למרכיב זה ישנם שני תפקידים עיקריים. האחד, תחושת ביתיות והשלמת המראה הפרובנציאלי, ואילו השני הוא עמידות החומר לאורך שנים תוך שמירה על מראה פרשי, טבעי, חמים ועוטף.

אווירת ביתיות
סיבה עיקרית לבחירתם של אלפי לקוחות בקו עיצובי כפרי היא האווירה החמימה והעוטפת. השילוב בין הצבעים הבהירים לבין העץ המלא, גורמים למטבח להיות חדר מזמין שכיף לשהות בו.

 

עיצוב מטבח כפרי בקמילה מטבחים
כאשר אתם ניגשים לעצב איתנו את המטבח הכפרי, נבדוק יחד כיצד הסגנון הכפרי משתלב עם התפיסה העיצובית של יתר חלקי הבית או הדירה. תחת הגדרת "המטבח הכפרי" ניתן למצוא מספר אפשרויות שונות לעיצוב. סגנון העיצוב הכפרי מגיע אלינו בעיקר מאירופה, ולכן אנו בקמילה עיצוב מטבחים יכולים להעניק למטבח שלכם את המאפיינים של העץ האנגלי, הצבעוניות המשוחררת יותר של המטבח היווני הכפרי או לחילופין את השימוש בפרזולים של המטבח הצרפתי. ניתן כמובן גם לחשוב על שילובים שונים ומעצבי הבית שלנו ישמחו לתכנן יחד אתכם את המטבח הרב-תרבותי העשוי ממספר השפעות כפריות ממדינות שונות.

ברוב המטבחים הכפריים שאנו מעצבים, הלקוח או האדריכל מעוניין בשילוב מאסיבי של עץ, זאת משום שעץ הוא אחד הסממנים הבולטים של מטבח מסגנון זה והוא שמעניק לו את המראה החם והנוסטלגי. לפיכך, בקמילה מטבחים משתמשים בקשת רחבה של סוגי עץ וכמובן בעץ מלא מאסיבי. לעיתים נשתמש בעץ מלא בצבע טבעי כמשטח העבודה, כאשר הארונות יהיו בגוון לבן.

מבחינת פרזולים- תוכלו לבחור מתוך עשרות שונות של ידיות ופרופילים להשלמת המראה הכפרי הקלאסי. לרשות לקוחותינו, עומדים עשרות שונות של ידיות ופרופילים עם המראה הכפרי הקלאסי. מאחר ובמטבח הכפרי יש משום התרפקות על העבר ומשהו אותנטי- אנחנו עובדים עם לקוחות להקנות למטבח את המראה הגולמי האמיתי.

שילוב מאסיבי של אלמנטים מברזל גם יכול לתרום להכנסת אווירת הכפר למטבח שלכם. עיצוב כפרי איננו אומר שאתם צריכים לחזור אחורה בזמן מבחינת טכנולוגית. מאחורי המעטפת הנוסטלגית תמצאו את המילה האחרונה בתחום של מגירות שקטות ומנגנונים גרמניים או איטלקיים שיבטיחו פתיחה וסגירה חלקה של דלתות, קלאפות, מגירות וכו'.

עיצוב מטבח וכן תכנון מטבח בקו כפרי כולל גם בחירת כיור, כיריים, שיש ומשטחי עבודה בקונספט ספציפי, תוך ששומרים על אחידות הרמונית גם עם הריצוף במטבח, שולחן האוכל, התאורה, צבע הקירות והפרופילים של הפתחים. כאשר כל הרכיבים הללו עובדים ביחד החוויה הכפרית מועצמת.

בקמילה מטבחים אנו אוהבים לחשוב בצורה הוליסטית על המטבח ועל הבית בו הוא נמצא ולכן משקיעים מחשבה בכל פרט ופרט כדי להעניק לכם את המטבח הכפרי שתמיד רציתם.

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם

מלאו פרטים או התקשרו 0747015200

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, אזה'ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות