מטבחי נאנו

מטבחי נאנו – טכנולוגיה מתקדמת בשירות עולם העיצוב

מאחורי כל פרויקט של תכנון ועיצוב מטבחים כיום מסתתרות טכנולוגיות מתקדמות שמאפשרות לנו, העוסקים בדבר, להציע ללקוחותינו מוצר שילך איתם לאורך שנים. בין אם הם בשלנים מכורים שמשתמשים במטבח מדי יום להכין ארוחות מושקעות, בעלי משפחות שמתכנסים סביב המטבח להכין את ארוחות היום לילדים או להירגע עם הקפה של הערב או בעלי בית שהאירוח הוא חלק מהחיים שלהם, כולם רוצים מטבח אסתטי, פונקציונלי ועמיד לאורך זמן.
מטבחי נאנו מייצגים את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר כיום בעולם המטבחים, כשהם משחררים אותנו כמעט לחלוטין מהפחד מכתמים, שריטות, חבלות ובלאי טבעי של המטבח. זוהי דרך חדשה לתכנן, לייצר ולעצב מטבחים והיא מאפשרת לנו להתרווח אחורה מול נוף המטבח שלנו ולהרגיש שבאמת הגענו הביתה.
החלל הפועם של הבית מעולם לא היה פונקציונלי ונוח יותר לתחזוקה. מהי טכנולוגיית הנאנו שעוזרת לנו להגיע לתוצאה כזו? אנחנו כאן להסביר.

מטבחי נאנו – כשמדע מתגייס לטובת העיצוב

מטבחי נאנו מבוססים על טכנולוגיה מתקדמת שלקוחה מעולם המדע ומשמשת היום לפיתוח כלים ותהליכי ייצור חכמים במגוון תחומים בחיינו, מציוד רפואי ועד לעיצוב מטבחים. הרעיון בנאנו-טכנולוגיה הוא להשתמש בתורת החלקיקים, בחומרים הקטנים ביותר – כמה קטנים? אפשר לדמות את זה לחוט דקיק או לפירור. מדידת החלקיקים האלו נעשית באמצעות מדד ננומטר.
בתהליך ייצור מטבחי נאנו משתמשים בחלקיקים קטנטנים שבתמורה מייצרים תועלות משמעותיות הקשורות לתחזוקה ולחוזק המטבח. החומר מקבל תכונות שונות כאשר משתמשים בטכנולוגיה זו ומייצרים את חיפויי ארונות המטבח תוך שימוש בהזרקות חלקיקי נאנו. הארונות הופכים עמידים יותר מפני שריטות ופגמים, בהשוואה לארונות המיוצרים בטכנולוגיות אחרות.
התוצאה הסופית היא מטבח עמיד יותר, חזק יותר וקל מאד לניקוי.

עוד לא השתכנעתם? הנה עוד כמה יתרונות של מטבחי נאנו שמירה על צבע המטבח לאורך שנים:

 מטבחי נאנו לא דוהים אלא נותרים חיים, מרשימים ויוקרתיים לאחר שנים ארוכות של שימוש. העמידות הגבוהה שמבטיחה הטכנולוגיה הזו, מתרגמת לשמירה על הצבע המקורי של המטבח והמראה נותר חלק ומשיי.

לא מפחד מילדים, אצבעות, כתמים ושריטות:

אנחנו חייבים להדגיש שוב את יתרון העמידות. מטבחי נאנו מאפשרים שקט נפשי מוחלט בכל הקשור לילדים במטבח. תהליך הניקוי מסתכם בהעברת מטלית עדינה וניגוב קל בלבד והמטבח שוב נקי. זו הזדמנות להשקיע במטבח מעוצב כמו זה שחלמתם עליו, בלי לפחד מהרס וכתמים כי יש ילדים קטנים בבית.

גימורים יפיפיים ואלגנטיים:

אחד היתרונות של טכנולוגיית הנאנו הוא הגימור הנעים, שמשקף יוקרה, אלגנטיות והמון סטייל. גימור חלק, במראה מבריק ומשיי. מטבחי נאנו מגיעים במגוון גימורים, צבעים ואפשרויות אבל המכנה המשותף בין כולם הוא מראה מהודק, מקצועי ומרשים.
השקעה חכמה לטווח ארוך:
ההשקעה במטבחי נאנו מצדיקה את עצמה בפרספקטיבת השנים בזכות האיכות, המראה המלוטש, התחזוקה הקלה והעמידות הגבוהה.
אנחנו בקמילה – הבית של המטבחים ניקח אתכם למסע בין כל האפשרויות העיצוביות של מטבחי נאנו ונאפשר לכם לראות מקרוב את כל היתרונות. קבעו איתנו פגישה ובואו לבקר באחד מאולמות התצוגה שלנו.

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם. מלאו פרטים או התקשרו 0779965505

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, א.ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש
שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות