תכנון מטבח

תכנון מטבח אינו נעשה היום רק ע”י בעלי המטבח. יש אנשים רבים המעבירים את כל התהליך של תכנון מטבח לידי מעצב המתמחה בתחום זה, יש אחרים הנעזרים בחברות השונות המייצרות מטבחים אשר מספקות עזרה ויעוץ מקצועי בכל הקשור לתהליך של תכנון מטבח ועיצוב מטבח. תכנון מטבח מוצלח הוא תכנון מטבח התואם לצרכים השונים של בני המשפחה, תכנון של מטבח בדירת סטודנטים יהיה שונה לגמרי מתכנון של מטבח העומד לשרת משפחה עם ילדים. תכנון נכון של מטבח הוא תכנון שבו הכיור, הכיריים והמקרר צריכים ליצור ביניהם שטח משולש,
בין שלושת הקודקודים של המשולש הזה מתבצעות עבודת המטבח של הכנת האוכל, בישול האוכל, נקיון כלי האוכל ועוד.
אם המשולש הזה יהיה משולש קטן אזי ניתן יהיה לעבוד במטבח ביעילות ובקלות, אם שטח המשולש הזה יהיה גדול אזי המטבח יהיה לא נוח ופחות יעיל עבור אלו המשתמשים בו.

לדאוג לצרכי הבית

תהליך של תכנון מטבח צריך להתייחס לכמה נקודות נוספות בינהם:
מה מספר הנפשות במשפחה, כמה ילדים יש במשפחה, ככל שהמשפחה גדולה יותר יש יותר צורך בארונות אחסון. האם בני המשפחה מעונינים בדלפק אכילה שיהיה מוצב במטבח או אולי הם מעדיפים שבמטבח שלהם יהיה אי המוצב במרכז המטבח. תכנון מטבח צריך להתחשב בשאלה האם ילדי המשפחה צפויים להשתמש במיקרוגל לבדם, אם אכן כך אזי יש לייעד למכשיר המיקרוגל מקום נמוך.
אם יש תינוקות ופעוטות חשוב לא למקם מכשירים או כלים שונים שיהיו בהישג ידם. במהלך תכנון מטבח צריך לתכנן גם כמה נקודות חשמל יהיו במטבח האם אנו מתכננים מטבח עמוס במכשירי חשמל או מטבח עם מעט מכשירי חשמל .עלינו גם לשקול אילו מכשירי חשמל אנו מתכוונים להציב במטבח, האם אנו מעונינים במדיח כלים או שאנו עומדים לוותר עליו, האם במטבח שלנו תהיה מוצבת דרך קבע מכונת אספרסו או שאנו כלל לא זקוקים למכשיר שכזה. כל אלו יקבעו כמה נקודות חשמל יהיו במטבח והיכן הם ימוקמו. מהו גודל המטבח? אם מדובר במטבח תעשייתי וגדול מהממוצע, יש לדאוג שיבוצע ניקוי ארובות מטבח מקצועי, על מנת להסיר את השומן הרב שהצטבר בעקבות אדי הבישול. שומן זה יכול להידלק במקרה של שריפה, או במקרה של גיץ שעף כתוצאה מלהבה בוערת ועלול להדליק את כל הארובה ולגרום לשריפה גדולה של המטבח הביתי או התעשייתי. ככל שתכנון המטבח ייעשה בשלב מוקדם ובאופן מקצועי כך יש סיכוי קטן לטעויות בתכנון המטבח. ויש סיכוי גדול למטבח שיתפקד באופן יעיל נוח ומוצלח.
אז שיהיה לכם תכנון מטבח מוצלח !!!

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם. מלאו פרטים או התקשרו 0779965505

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, א.ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש
שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות