למה קמילה מטבחים

למה קמילה מטבחים

מוניטין וניסיון

אנחנו מביאים איתנו לכל פרויקט תובנות, מסקנות ולמידה מתמדת מתוך ניסיון מקצועי מוכח, אותו צברנו במהלך השנים במהלך אלפי פרויקטים מוצלחים שליווינו וניהלנו. כל איש צוות, מנהל ובעל מקצוע שאנחנו משלבים בפרויקט מגיע עם מוניטין מוכח של ניסיון, מקצועיות ואיכות העבודה, ללא פשרות.

אייקון עיצוב מטבחים

מעצב/ת עד הבית

מטבח בוחרים אחת לכמה עשרות שנים ולכן, אנחנו משדכים ביניכם ובין מעצבת הבית שלנו, שמגיעה עד אליכם ועוזרת לכם לתכנן, לבחור ולדייק את ההעדפות והפונקציות הדרושות לכם. זו הזדמנות לקבל מענה לכל הצרכים, השאלות הפתוחות וההתלבטויות בדרך למטבח החלומות שלכם.

עיצוב מטבחים עם קמילה מטבחים

מוצרים משלימים

בלי לשוטט בחנויות שונות, בלי לדמיין אבל לא לראות בפועל – כל המוצרים המשלימים שתצטרכו למטבח שלכם, מתאורה דרך פריטי ריהוט ועד לשיש, מחכים לכם באולמות התצוגה שלנו. אנחנו מסייעים לכם לחבר בין הויז’ן לתכנון, לבחירת המטבח ועד לאקססוריז, עד הפרט האחרון.

מטבח בהתאמה אישית

התאמה אישית

אין אצלנו דגם אחד לכולם. אנחנו לומדים להכיר אתכם, את ההעדפות והפונקציות הדרושות לכם במטבח, את חיי היומיום והשימוש בו ועוזרים לכם לתכנן מטבח פונקציונלי בעיצוב אישי ומדויק, שיענה על הדרישות הן ברמת הפרקטיות והן ברמת העיצוב.

“ניסיוננו רב השנים מלמד שרק שילוב מלא של הלקוח בתהליך התכנון, לצד הנדסת אנוש מדויקת ושימוש בחומרים איכותיים יאפשרו מענה לדרישותיהם הספציפיות של כל לקוח ולקוחה ולהפיכת המטבח שלהם למיטבי.
נשמח לייעץ גם לכם ולצרף אתכם למשפחת קמילה ולמעגל לקוחותינו המרוצים.”  

מנהלים: אלון אוחנה, עמית זליקוביץ, יורם עינב

מטבחים עברו כברת דרך משמעותית בעשורים האחרונים, ממטבח סגפני, קטן, סגור וצנוע ועד המטבחים המתוחכמים, רחבי הידיים, הפתוחים והמהוקצעים של ימינו.
למעשה, המטבח הפך ממקום פונקציונלי לבישול – לחלל מרכזי, מעוצב וחדשני לאירוח, וככזה יש להתאימו במדויק לאורח החיים של הלקוח.
זו הסיבה שאצלנו בקמילה אנו מקפידים על שירות ייחודי – מעצבת עד הבית, גורם מקצועי אשר ידע לתרגם את אורחות חייכם למטבח פרקטי ומרשים שנעים להתהדר בו.

בסניפי קמילה הותקנו מערכות עזר למען אנשים עם מוגבלות בשמיעה מסוג לולאת השראה הכוללת גם מיקרופון חיצוני ואפשרות חיבור לאוזניות. לשימוש במערכת העזר לשמיעה יש להעביר את מכשיר השמיעה למצב T.
הכנת להתקנת מטבח

יזמים, קבלנים, אדרכלים ומעצבי פנים?
נשמח לשתף איתכם פעולה

כמו כל דבר גם מטבח מתחיל ברעיון. צוות קמילה מלווה אתכם משלב הרעיון דרך שלבי התכנון ועד להגשמת החלום – המטבח שלכם! סגנון החיים המודרני הפך את המטבח לחדר המשפחה המרכזי ובתכנונו צריך לקחת בחשבון נושאים רחבים יותר, בעיקר את ההשפעה של גודל המטבח, מיקומו והקשר שלו עם שאר חלקי הבית.

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם. מלאו פרטים או התקשרו 0779965505

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, א.ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש
שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות