המטבח המודרני

הבתים שלנו אינם דומים לבתים שהיו לסבא וסבתא שלנו. המבנה החיצוני של הבתים של המאה ה-21 אינו דומה למבנה החיצוני של הבתים שהיו לפני 100 שנה. גם החומרים מהם עשויים הבתים השתנו וכמובן שהתכולה הפנימית של הבתים של המאה ה-21 שונה לגמרי מהתכולה הפנימית של הבתים שהיו לפני 100 שנה. אחד החדרים שבהם יש שנוי משמעותי בכל מה שקשור לתכולה הפנימית של הבית הוא חדר המטבח. מטבחים של עידן המאה ה-21 כוללים בתוכם מאגר לא קטן של מכשירי חשמל ומכשירים אלקטרוניים מתוחכמים הפועלים בטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות. היום כל מטבח סטנדרטי כולל בתוכו מכשיר מיקרוגל שלא היה קיים לפני 50 שנה ואף אמא לפני 50 שנה לא חלמה לחמם לילדיה ארוחה מוכנה תוך 2 דקות.

מטבחים לבישול גורמה
אם פעם נשים שעבדו במטבח היו נאלצות להציב במטבח גוש קרח גדול שיקרר את מוצרי החלב והבשר הרי היום ניתן למצוא מקררים מתקדמים ביותר שיש בהם שפע של פונקציות. המקררים של היום הם מקררים חכמים, אלו מקררים שיכולים להודיע לדיירי הבית על מחסור במוצרים מסוימים, על מוצרים שפג תוקפם, ועוד. מקררים מודרניים הם עתירי חיישנים שהופכים את המקרר למאגר מידע שלם.
אם פעם נשים היו לשות בעצמן את הבצק, הרי שהיום יש מטבחים שיש בהם מכשיר אופה לחם שלש את הבצק בעצמו, האישה צריכה להכניס רק את המצרכים הדרושים והמכשיר מערבב בעצמו את החומרים עד שנוצר בצק מוכן.

שינוי בתפיסה
השינוי המהותי באביזרי המטבח והצטרפותם של שפע מכשירי חשמל למטבח הביא לצורך בשינוי גם בעיצוב המטבח, היום יש מטבחים שיש בהם חללים ייעודים לאותם מוצרי חשמל גדולים כמו תנור אפייה, מיקרוגל, טוסטר אובן ועוד. העומס של מכשירי חשמל מציג למעצבי המטבחים אתגר לא פשוט , עליהם למצוא פתרונות עיצוב ואחסון חכמים ויעילים שבעזרתם ניתן יהיה לאחסן את כל המכשירים החשמליים במטבח. בנוסף לכך יש היום צורך בכמות גדולה של שקעים חשמליים שיספקו חשמל לכל מוצרי החשמל הנמצאים היום כמעט בכל מטבח סטנדרטי.

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם

מלאו פרטים או התקשרו 0747015200

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, אזה'ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות