עיצוב מטבחי רטרו

בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר מטבחים המעוצבים בסגנון הרטרו, יש היום אנשים רבים שמעונינים להיעזר בשירותיו של מעצב מטבחים שיעצב עבורם מטבח בסגנון רטרו, מטבחים בסגנון רטרו הם ממש טרנד חם בשנים האחרונות , אבל מה זה בעצם אומר? סגנון רטרו הוא סגנון חיים נוסטלגי שאוהב להתרפק על זיכרונות העבר, ולא מוכן להתנתק מהתמימות שהייתה פה פעם, כל מי שמכור לאורח החיים וסגנון החיים נוסטלגי , ניתן לראות זאת מיד, בבגדים שהוא לובש, ברהיטים שיש לו בבית, בכלי המטבח שהוא מחזיק בבית ובעיצוב המטבח.

מטבחי רטרו
אנשים רבים מעונינים היום ליצור מטבחים שיש בהם קומבינציה בין מכשור הייטקי נקי ומתקדם הנמצא היום בכל מטבח לבין עיצוב בסגנון רטרו שיוצר מיד תחושה של חמימות ואווירה חמה במטבח. מטבחים בסגנון רטרו הם מטבחים שמזמינים. אלו מטבחים שבהם כל אחד יחוש בחמימות ובאווירה הנעימה שיש במטבח. מטבחים בסגנון רטרו נועדו להאט קצת את קצב החיים המטורף ולתת לנו פינה קטנה שבה עדיין הדברים מתנהלים בשלווה וברוגע. אז איך מעצבים מטבח בסגנון רטרו, מטבחים בסגנון רטרו הם מטבחים שיהיה בהם שילוב בין הטכנולוגיות המתקדמות לבין אלמנטים שונים שהיו במטבחים של פעם. כך למשל ניתן למצוא היום מטבחים בסגנון רטרו עם ריצוף קרמיקה צבעוני, הכולל פסיפסים או מרצפות מעוטרות, יש מטבחים בסגנון רטרו שתמצאו בהם כלי מטבח של פעם כמו קומקום ישן, מטחנת בשר של פעם, ווילונות מטבח של פעם , צלחות וכלי הגשה כמו שהיו לפני 40 שנה לסבתא שלנו, ועוד ועוד.

המטבח של סבתא
ברור שתהליך של עיצוב מטבחים בסגנון רטרו , הוא לא עניין פשוט ודורש הרבה מחשבה והרבה דמיון ויצירתיות , עיצוב מטבחים בסגנון רטרו מיועד בעצם רק לאותם משוגעים לדבר שמעונינים להחיות את הנוסטלגיה של פעם במטבח שלהם. אלו המעצבים מטבחים בסגנון רטרו ניתן למצוא אצלם בד"כ גם בסלון רהיטים בסגנון רטרו, וגם חדר שינה בסגנון רטרו. עיצוב מטבחים צריך להיות תמיד מותאם לסגנון החיים שלנו לכן לא ראוי שנעצב מטבח בסגנון רטרו , כי זה עכשיו טרנד חם בעולם העיצוב ועלינו להתאים את סגנון המטבח לסגנון של שאר חדרי הבית.

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם

מלאו פרטים או התקשרו 0747015200

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, אזה'ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות