מטבח מודרני

עברתם לבית חדש, קניתם כבר ריהוט מעוצב, ארונות וציוד, הכל כבר מאורגן אבל נותר חדר אחד שדורש תשומת לב מירבית? המטבח הוא הלב הפועם של הבית. בשנים האחרונות אנו עדים למגמה גוברת במסגרתה הפך מטבח הבית למרכז פעיל של כל דרי הבית- מרכז לפעילויות משותפות ומרכז לגיבוש חברתי. כך, מטבח בעל עיצוב מזמין משמש כמגנט.

מהו מטבח מודרני?
עיצוב המטבח המודרני, שכובש את עולם העיצוב, מקורו בסממנים של המהפכה התעשייתית,מטבח מודרני ובמטרה לעצב מתוך פונקציונליות. כיום, ההגדרה של מטבח מודרני היא כמובן רחבה הרבה יותר- מטבח מודרני הוא מטבח בעל עיצוב תעשייתי, מראה עתידי ומתקדם המתאפיין בקווים נקיים, גוונים אחידים וצבעים לא ססגוניים או מצועצעים כמו לבן, שחור, אפור וקרם. חומרי הגלם המרכיבים סוגי מטבחים אלה, יהיו לרוב מודרניים ומדוייקים כמו זכוכית, מתכות שונות (כנירוסטה וכאלומיניום), שיש, פרזולים ישרים ונוחים, שגם הם תורמים למראה הנקי והשקט, ונגיעות של עץ. מטבח מודרני מתאפיין בצביעה מבריקה ובקווים מדוייקים ודקים, והעיצוב הוא מינימליסטי, נקי, סימטרי ומטאלי תוך שמירה על פונקציונליות, אפוא.

בקמילה מטבחים אנו מאפשרים לכם לקחת את החלומות המודרניים שלכם לכל כיוון בו תחפצו עם שילובים מעניינים של צבעים וחומרים, תוך התאמה לתקציב העומד לרשותכם.
במטבח המודרני לא תמצאו עיטורים, קישוטים או ערבסקות אלא את החומרים במתכונת הבסיסית והנקייה ביותר שלהם. בקמילה מטבחים תמצאו מגוון רחב ביותר של מטבחים מודרניים מדהימים, ומעצבי הבית שלנו ישמחו לתכנן יחד איתכם את המטבח שיתאים בדיוק לחזון העיצובי שלכם. המטבח המודרני מאוד פופולארי בקרב אדריכלים ולקוחות שמשלבים אותו בחלל גדול, אולם בשנים האחרונות, "פולש" המטבח המודרני גם לשטחים מצומצמים.

דווקא בשטחים קטנים מתגלה הגדולה והחוכמה העיצובית של העיצוב המודרני (ותודה למיס ואן דר רוהה – אחד מראשי זרם המודרנה בעיצוב). השימוש בקווים גאומטרים ישרים ולא מעוקלים, נוסף לצבע הלבן או גוון נירוסטה שמאוד שכיחים במטבח המודרני, לא יסגרו את החלל אלא יפתחו וירווחו אותו. חובבי המטבח המודרני יעדיפו להסתפק בפירזולים ישרים ונוחים שגם הם תורמים למראה המאוד נקי ושקט. מי שאוהב את הסגנון המודרני שלו קרוב יותר לרוח התעשייתית ממנה הוא פרץ, יוכל לשלב במטבח אלמנטים של בטון וברזל או להתחבר לקיר לבנים סמוך. שפע החומרים המעולים העומד לרשותנו היום מאפשר לנו טווח אפשרויות רחב – נירוסטה, זכוכית, שיש נקי ועוד – החוכמה היא לבחור את החומרים שיהיו חזקים ו"שקטים" על מנת להעניק את המראה המודרני והנקי למטבח שלכם.

מטבח מודרני – כפרי. האם זה אפשרי?
בקמילה מטבחים הכל אפשרי, והשמיים הם הגבול בכל מה שקשור לעיצוב ומתן חופש וגמישות ליצירתיות, לביטוי העצמי של האישיות והמאווים שלכם.
קמילה מטבחים שמה את הלקוח מעל ובראש פירמידת סדרי העדיפויות שלה, כך שהטעם שלכם, הנגיעות הפרטיות שלכם יחד עם פתרונות האחסון המתקדמים שלנו, עליהם חלמתם או שאותם לא הכרתם- יוצרים שילוב מנצח בדרך לעוד מטבח מושלם ולקוח מרוצה. גם אם המזל לא שפר עליכם בתחום העיצוב- אנו נלווה אתכם מתחילה ועד סוף התהליך בעיצוב הפנים הכללי של המטבח, תוך שנציע ונתפור יחד מטבח מודרני מפנק, יפיפה ואיכותי.

מהם מאפייני המטבח המודרני?
עיצוב מינימליסטי
במטבח המודרני, הביטוי "רב הנסתר על הגלוי" משקף בצורה מיטבית את הרעיון הטמון בו. עיצוב מינימליסטי כולל שימוש מדוייק בקווים גיאומטריים ישרים, אור טבעי ושימוש מועט בפריטים דקורטיביים, או כפי שטבע אדריכל העל, לודוויג מיס ואן דה רוהה: "Less is more". דווקא עיצוב מינימליסטי דורש השקעה ותכנון מקסימליים, כיוון שעיצוב לקוי עלול לגרום למטבח להיראות סגפני, דל ולא אסתטי.

אלמנטים טכנולוגיים מתקדמים
במטבחים מודרניים נהוג לשלב אלמנטים טכנולוגיים מתקדמים, כמו חיבור מחשב נייד ומיקום שלו באי במרכז או בצדו של המטבח, מדפים נשלפים לגובה (למניעת מאמץ והתכופפות ולהנגשת ציוד) ומעליות החבויות בתוך ארונות ובמשטחי עבודה הטומנות בחובן מכשירי חשמל שונים.

מראה עתידי ומתקדם
בין שתבחרו במטבח הייטקיסטי (משטחי עבודה מנירוסטה ועיצוב קר) ובין שתבחרו בעיצוב חמים יותר, המראה המודרני והמתקדם יככב בכל עיצוב.

צבעים אחידים
עיצובים של מטבחים מודרניים משתמשים לרוב בצבעים אחידים, נקיים, מנוגדים וקרים כמו לבן, קרם, אפור ושחור. צביעה מבריקה, סטריפים ארוכים וקבועים ושימוש בחומרים מטאליים הם נגזרת עיצובית של אלה, המשלימים את המראה המינימליסטי של המטבח המודרני.

מטבח מודרני מבית קמילה מטבחים
מה כולל תהליך עיצוב של מטבחים מודרניים?
עיצוב מטבחים מודרניים הוא מסע המתחיל בתיאום ציפיות של הלקוח והבאת רצונותיו לידי ביטוי, דרך יצירת המטבח ועד להתקנתו המדוייקת והמקצועית, כך שהמטבח ישמור על צורתו הראשונית ויהא עמיד לאורך שנים.

שלב 1 – פגישה ראשונית
במהלך הפגישה הראשונית עם אחת ממעצבות הפנים המקצועיות שלנו, תוכלו להעלות את כל הרעיונות שעלו בדעתכם בדבר עיצוב המטבח. כל תהייה וכל שאלה תקבל פתרון והתייחסות. אנו נציע לכם פתרונות אחסון מתקדמים, הצעות ייעול לעיצוב ואחסון וכמובן טאצ'ים, גימורים והתאמות שלא חשבתם עליהם. בסוף הפגישה, אתם תקבלו סקיצה של המטבח שיצרתם יחד.

שלב 2 – ביצוע התאמות
צוות מיומן של קמילה מטבחים יגיע לביתכם לביצוע מספר מדידות של המטבח הקיים שלכם, כדי לבדוק ולוודא את התאמתו לעיצוב שנעשה שלב קודם לכן.

שלב 3 – יצירת המטבח המודרני
סעיף זה מתייחס לתהליך שמתרחש במפעלנו, מרגע שסגרתם על תכנית עיצובית ועד לתהליך התקנת המטבח. בשלב זה, הסקיצה נשלחת לאחת מהנגריות המקצועיות שלנו (בהתאם למיקום הסניף וביצוע ההזמנה), שם בונים עבורכם את מטבח חלומותיכם מחומרי הגלם האיכותיים והעמידים ביותר הקיימים בשוק. מבצעים ליטוש, צביעה ידנית, אחידה ואיכותית ובסוף מחברים את המשטחים השונים לארונות, מגירות, אי, קלאפות וכיו"ב.

שלב 4 – התקנת המטבח
לאחר תיאום של תאריך ושעה, יגיע צוות המתקינים המנוסה והאדיב שלנו לביתכם להתקנת המטבח, בהתאם לתרשים מהסעיף הראשון.

מה הפך את קמילה מטבחים למובילה בעיצוב והתקנת מטבחים מודרניים?
בקמילה מטבחים התקנו לאורך השנים מאות מטבחים מודרניים עם דגש מיוחד על התאמת והטמעת המטבח בסביבה העיצובית הכללית של הבית. מאחר והמטבח הוא זירת הפעילות המרכזית של הבית, עולה החשיבות של תכנון נכון והקפדה על פרטים. נשמח לעבור איתכם על התכנון הראשוני של הבית ולבחור ביחד את המטבח המודרני שלכם.

מטבח מודרני

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם

מלאו פרטים או התקשרו 0747015200

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, אזה'ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות