תכנון מטבחים

תכנון מטבחים חכם: חמש שאלות שחשוב לשאול לפני שמתחילים

כל לקוח ולקוחה הם עולם ומלואו עבורנו וזו לא קלישאה. כשאנחנו פוגשים את הלקוחות שלנו לפגישות ייעוץ ותכנון באולמות התצוגה, אנחנו שומעים רעיונות, דרישות, צרכים ושאלות שונות. תכנון מטבחים הוא בכלל אירוע מרגש, הוא מאפשר ללקוחות לחלום, להביע את החלומות העיצוביים מולנו ולראות איך הם הופכים למפת דרכים שתוביל אל המטבח האידיאלי.

מהן חמש השאלות שכדאי לשאול את עצמכם לפני שאתם מגיעים לפגישת ייעוץ או תכנון מטבחים? אנחנו כאן לכוון אתכם רגע לפני שאתם קובעים פגישה.

1. איך אתם מדמיינים את המטבח החדש?

נתחיל מלדמיין. הרי משם בעצם הכל מתחיל. עם מגוון כל כך גדול של אפשרויות עיצוביות ועם החשיבות של תכנון בהתאמה אישית, אנחנו יכולים להגשים חלומות. כשאתם יוצאים למסע בין השראות, חולמים על מטבחים בלילה ורואים מול עיניכם את התמונה האידיאלית עבורכם, קל לנו להבין מה הכיוון ולעזור לכם להגיע לשם.

2. מהן הפונקציות שחסרות לכם במטבח הקיים?

נוחות במטבח היא א’ ב’ של תכנון מטבחים. היום המילה השולטת היא “פונקציונליות”. בתוך אורח החיים העמוס של כולנו, ההתעסקות עם סידור המטבח, ארגון החפצים, חיפוש אחר כלי מטבח מסוים או בלגן במזווה המזון, הם דברים שאנחנו לא רוצים לחוות.
חוויית הבישול במטבח צריכה להיות נוחה ולכן חשוב שתחשבו על דרך ההתנהלות האידיאלית עבורכם במטבח. כמה אחסון תצטרכו? כמה שטח עבודה? מהם המוקשים לשמירה על סדר במטבח הקיים? מה מפריע לכם במטבח הקיים? מה חסר?

3. איזה סגנון עיצובי מדבר אליכם?

ההעדפות העיצוביות שלכם חייבות לבוא לכדי ביטוי בתכנון המטבח. תכנון מטבחים מתעסק אמנם בבסיס ההתאמה של המטבח והפונקציות השונות בתוכו לשטח ולחלל בבית, אבל חייב להיות מתורגם בסוף למראה שאתם תאהבו.
חישבו על הסגנון העיצובי המועדף עליכם כחלק מהעיצוב הכללי של הבית. האם הבית מעוצב בסגנון מודרני? כפרי? אולי זהו בית קלאסי עם נגיעות וינטאג’? אולי דווקא מראה תעשייתי עתיר בטון ומתכת? תכנון מטבחים חייב להתכתב עם תכנון שאר חללי הבית.

4. האם ישנם חומרי גמר שאתם אוהבים במיוחד?

בתוך ההצע הבלתי נגמר של חומרי גמר למטבח, מחיפויים ועד למשטחי עבודה, מויטרינות ועד ברזים וכיורים, האם יש דברים שאתם פשוט חייבים לשלב בתוך המטבח החדש? את הפרטים האלו אנחנו רוצים לדעת כשאנחנו יושבים לפגישת תכנון.

5. מהו התקציב שלכם?

שאלה חשובה מאד שתפקידה לערוך תיאום ציפיות חשוב ביניכם ובין עצמכם. תכנון מטבחים הוא תהליך חובה לא משנה מהו התקציב שלכם, אבל כדאי להגיע אליו עם תמונה ברורה של סכום ההשקעה שתוכלו להרשות לעצמכם.
כל תהליך תכנון מטבחים אצלנו בקמילה הוא תהליך עמוק של הכרות אתכם – הלקוחות שלנו. אנחנו מזמינים אתכם לקבוע איתנו פגישת ייעוץ ראשונית ולבקר באולמות התצוגה המפוזרים ברחבי הארץ.

מאמרים נוספים על תכנון מטבחים

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם. מלאו פרטים או התקשרו 0779965505

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, א.ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש
שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות