עיצובים שונים למטבחים קלאסיים

בואו להכיר עיצובים שונים של מטבחים בעיצוב קלאסי מסורתי, מהמטבחים הנמכרים ביותר בעידן זה. המטבחים המגוונים יאפשרו לכם להכיר נוסחאות עיצוב מיוחדות שיגבשו את עיצוב הבית שלכם על הצד הטוב ביותר. בחירה בעיצוב קלאסי היא בראש ובראשונה בחירה באיכות: איכות מוצרים, איכות בעיצוב ואיכות במרקם הצבע.

מטבח קלאסי בעיצוב שטוח

מטבח קלאסי לבן המגובש בעיצוב שטוח. מה המשמעות של עיצוב זה? אין ידיות פרזול אבל הארונות עצמן מגולפים בקצוות. הפרשי העובי בגילופים הללו מאפשרים את פתיחת הדלתות באמצעות משיכה. בדלתות אחרות בהן אין גם גילוף, אלא פלטה ישרה בלבד הפתיחה מיושמת באמצעות דחיפת הדלת פנימה באמצעות קפיץ משתחרר.

מטבח קלאסי בעיצוב מגולף

מטבח קלאסי המגובש בדלתות מגולפות אומנותית בסגנון כפרי, ועליהן ידיות פרזול מעוצבות. המטבח מגובש בצבע לבן וניתן להזמינו גם במרקם שמנת. הוא מתאים לכל מי שמעדיף עיצוב בעל גוונים בהירים על פני כהים ויחד עם זאת מעוניין להישאר אותנטי וייחודי בתצורות השונות של דלתות המטבח.

מטבח קלאסי כהה בשילוב עץ

מטבח קלאסי שהבסיס שלו כהה והדלתות שלו הן דלתות עץ. זהו מטבח קלאסי שמקרב מאד את העיצוב לכפרי בשל הצביון הכהה המיוחד. ניתן להזמינו גם בפורמט מודרני ללא גילופים וגם בפורמט כפרי עם תצורות אותנטיות וידיות פרזול בקצוות. מטבח קלאסי זה נחשב לאהוד במיוחד על חובבי העץ המלא וצבעי העץ לסוגיהם באופן כללי.

יתרונות המטבח הקלאסי


הוא ניחן בעיצובים מיוחדים שאי אפשר להתעלם מהם, יכול לייצר גם מציאות עיצובית עכשווית ולא בהכרח כזו שמסתמכת על גילופים מסורתיים, וניתן לגיבוש גם בצבע לבן וגם בצבע עץ או שחור. המטבח הקלאסי משדר מיוחדוּת בכל פורמט בו יותקן.

הזמנת מטבח קלאסי להתקנה ביתית

הזמנת מטבחים קלאסיים להתקנה ניתנת ליישום באמצעות הדמיית מחשב ייחודית של חברת מטבחים. הדמיית המחשב מזכה את הלקוח בזוויות צילום שונות ובתמונות ברמות תאורה מגוונות, מאור כבוי, כלה באור דלוק בתוך המטבח ועד אור שמש עם חלונות פתוחים. בדרך זו אתם יודעים בדיוק כיצד המטבח עתיד להיראות ובחירתו תהיה קלה. מומלץ להתייעץ עם אנשי המכירות המומחים של חברת מטבחים בטרם תקבלו את החלטתכם.

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

סיבת הפנייה:

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם. מלאו פרטים או התקשרו 074-7015200

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, א.ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש
שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות