מטבחי פולימר

כל מה שחשוב שתדעו על מטבחי פולימר

אחד מחומרי הגמר הנפוצים בעולם המטבחים כיום הוא פולימר, חומר סינטטי ייחודי שיוצר מראה עץ טבעי על חיפוי שלמעשה הוא לגמרי סינטטי. זהו פתרון יעיל ונגיש מבחינת מחיר עבור מי שרוצה ליצור מראה של עץ מלא וטבעי, מבלי להשקיע במטבח יקר.
מהם היתרונות והחסרונות של מטבחי פולימר? למי הם מתאימים? ומה חשוב לדעת על העמידות שלהם? על שאלות אלו נענה במאמר זה.

מהו פולימר?

מטבחי פולימר עשויים מסוגים שונים של עץ. לרוב מדובר על שכבות של עץ או MDF המודבקות זו לזו, כשמעליהן חיפוי הפולימר, חומר סינטטי פלסטי שמיוצר במגוון עיצובים ודגמים ובעיקר מסוגל לדמות מראה של עץ טבעי.
הפולימר מודבק על בסיס ארון המטבח ויוצר את החיפוי הסופי. זהו חומר אלסטי קל לניקוי ולכן רבים מעדיפים אותו כבסיס למטבח למספר שנים, בדירת מעבר, בבית המשמש משפחה עם ילדים קטנים או בבתי עסק, משרדים וכדומה.
השימוש בחומר כמו פולימר בעולם המטבחים מאפשר גמישות עיצובית והוזלה משמעותית של עלויות המטבח עבור מי שאינו רוצה להשקיע בשלב זה של החיים במטבח בייצור מתקדם מעץ מלא, בטכנולוגיית נאנו ועם חיפויים עמידים וחזקים יותר.

מהם היתרונות של מטבחי פולימר?

גמישות עיצובית – העיצוב באמצעות חיפויי פולימר מאפשר לנו לדמות מראה של עץ טבעי, לצד צבעים, דוגמאות וטקסטורות נוספות, בהתאם לרצון הלקוח ולרעיונות העיצוביים שלו.
התאמה למגוון רחב של סגנונות – מטבחי פולימר משתלבים באופן הומוגני בתוך דירות ובתים המעוצבים בסגנונות שונים. אפשר לשלב אותם בדירה מודרנית לחלוטין או דווקא בבית או דירה עם מראה כפרי.
פתרון יעיל למי שתקציבו נמוך – עלות מטבחי פולימר נמוכה לרוב מעלויות של מטבחים מעץ מלא או מטבחי נאנו ולכן מהווים פתרון עבור מי שתקציב השיפוץ או התקנת המטבח החדש שלו אינו גבוה.

ומהם החסרונות של מטבחים אלו?

החסרון העיקרי של מטבחי פולימר הוא הרגישות הקלה לשריטות ולחבלות. הפולימר הוא חומר גמיש ולמרות המראה הנקי והאסתטי שהוא מעניק לחזיתות ארונות המטבח, הוא חשוף יותר מחומרים אחרים לשריטות ולפגמים.
מטבחי פולימר מהווים פתרון יעיל ואסתטי לדירות, בתים ובתי עסק שבהם יש צורך במטבח פונקציונלי בהשקעה פחותה יחסית למטבחים אחרים. למרות היותו יותר פגיע לשריטות, הפולימר מאפשר גמישות עיצובית ועושר של אפשרויות צבעים ודוגמאות.
אנחנו בקמילה – הבית של המטבחים נלווה אתכם בתהליך התכנון, העיצוב והייצור של מטבח הפולימר שלכם או כל סוג אחר של מטבח שתפגשו באולם התצוגה שלנו. אנחנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ ולביקור באחד מאולמות התצוגה.

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם. מלאו פרטים או התקשרו 0779965505

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, א.ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש
שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות