מטבחים מעוצבים

מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית - הבטחה להנאה בבית

בעידן שבו כולנו חושבים על התקציב ומנסים לחסוך בכל פינה, אין פלא שכאשר מגיעים לעצב את המטבח לדירה החדשה או המשופצת, מתעוררות שאלות. האם לבחור בחברת מטבחים איכותית ולעצב מטבח בהתאמה אישית או להסתפק במטבח שאפשר לקנות דרך קטלוג, ברשת עיצוב גדולה בייצור המוני או אצל נגר פשוט.
התשובה שלנו היא ברורה – מטבחים מעוצבים בכל סגנון שהוא חייבים להתאים באופן מדויק לשגרת החיים האישית של כל לקוח ולקוח ולתת מענה פרקטי לצרכים של המשפחה, הזוג או האדם החי בדירה. בנוסף, מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית מספקים הבטחה לאיכות, לייצור מוקפד שתואם בדיוק את מה שהלקוח מחפש ומענה לכל השאלות העיצוביות.

על מה אנחנו שמים דגש במהלך ייעוץ אישי לתכנון מטבח מעוצב?

הכרות אישית עם הלקוחות ועם אורח החיים שלהם:
המטבח הוא החלל הכי פעיל בבית. הוא המקום שבו הכל קורה – הקפה של הבוקר, הכנת ארוחות הבוקר לילדים, ארוחת הצהריים של אחרי הגן או בית הספר וארוחת הערב בסוף היום. בכל שעות היום יש בו פעילות. גם אם אין לכם ילדים, אתם לא מבשלים ומעדיפים טייק אווי מהמסעדה הכי אהובה עליכם, עדיין תשתמשו במטבח באופן קבוע.
ייעוץ אישי והתאמה של מטבחים מעוצבים מתחילים בהבנת הצרכים והפונקציות הדרושות לכל לקוח או לקוחה. מה עובד במטבח הקיים? מה פחות עובד? מהו השטח של החלל? כמה מתוך השטח ינוצל לאחסון? איפה ימוקמו משטחי העבודה? האם הם צריכים להיות רחבים וגדולים כי המטבח פעיל ומבשלים בו בשפע או דווקא מינימליים? אלו שאלות שאנחנו בודקים עם הלקוחות שלנו ומשם מתחילים את התכנון.

ליווי בתהליך העיצוב ובחירת חומרי הגמר למטבח:

אחד הדברים המרגשים בתהליך התאמה אישית של מטבח מעוצב לכל לקוח ולקוח הוא הסיור באולמות התצוגה שלנו שמאפשר ללקוחות לראות מקרוב גוונים, חומרי גמר, טקסטורות ואפשרויות לשילוב בין כל האלמנטים העיצוביים.
זהו הרגע שבו ההתאמה האישית מתבטאת כלפי חוץ, כשכל מטבח מקבל אופי משלו. מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית מספקים ביטוי להעדפות העיצוביות של הלקוחות וחייבים להתחבר באופן ישיר לאווירה העיצובית בשאר הבית.
התאמה אישית, עם ליווי מקצועי של מומחים לעיצוב כמו המומחים שלנו, מאפשרת לכל לקוח ולקוחה לחלום בענק ומצד שני לראות איך הדברים מתחברים בפועל, לקבל את התמונה הריאליסטית והמדויקת של מראה המטבח ולדעת בדיוק מה הוא עומד לקבל.
מטבחים מעוצבים מבית קמילה – הבית של המטבחים מוכיחים שאסור להתפשר על ייצור המוני או בחירה מקטלוג. התאמה אישית, דיוק בפרטים הקטנים, חיבור בין אלמנטים עיצוביים שונים וייצור איכותי בסטנדרט לא מתפשר – הם הדברים שהופכים מטבח לחלל מעוצב ומרגש.

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

סיבת הפנייה:

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם. מלאו פרטים או התקשרו 074-7015200

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, א.ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש
שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות