למי מתאימים מטבחים מודרניים?

מטבחים מודרניים הם מטבחים בני זמננו במוטיבים העיצוביים שלהם. המשמעות היא בעיקר מינימליזם, כלומר מעט שכבות עיצוב, אבל כל שכבה ניכרת כעוצמתית ודקורטיבית במיוחד. משמעות נוספת היא חיסכון וארגונומיה. בשל מיעוט השכבות ניתן לפנות הרבה מאד מקום בהצבת תשתיות ומאידך ליהנות מעתודות אחסון שטרם חלמתם שיהיו לכם בהיקפים הללו.

עיצוב מינימליסטי ועוצמתי כאחד

אם אתם לא אוהבים שיש הרבה שכבות עיצוב כמו ידיות וגילופים אלא מעדיפים פורמט שטוח ומבריק, המטבח הזה הוא בדיוק מה שאתם מחפשים. הוא ניתן למכירה במחיר לא יקר אם מבססים אותו על פורמייקה. בהשוואה לפולימר היקר יותר, לא תשלמו שום מחיר ביציבות עתידית של המטבח. המגבלה היחידה של פורמייקה היא שניתן לייצר ממנה רק מטבחים מודרניים והיא לא ניתנת לגילוף ועיגול כמו עץ ופולימר ולכן ככל שהתכנון שלכם הוא מטבח מודרני אין זה מהווה מגבלה.

חיסכון במקום פנוי בבית והנאה מעתודות אחסון מרובות

מטבחים מודרניים הם מטבחים שחוסכים לכם במקום. העובי הדק של הארונות לא בא לידי ביטוי רק בעומק הדלתות אלא ממש בעומק המדפים. הם צרים אך מרובים מאד ומאפשרים אחסון בהיקפים ענקיים שטרם ראיתם. כשהתא מחולק אך קטן בגודלו ניתן לאחסן הרבה מאד אביזרי מטבח. כשהתא גדול ולא מחולק, היקף האחסון מוגבל רק לחפצים גדולים כי לא ניתן להעמיד צביר פריטים קטנים אחד על השני במצב בו אין הפרדת מדפים. בשל המחשבה על ההצבה והבנייה, ניתן להעמיד הרבה ארונות כאלו מבלי לתפוס מקום יקר בשטח המטבח.

פתיחת דלתות קלה ופשוטה

אינכם צריכים למשוך ידיות פרזול אלא פשוט לדחוף את הדלת עצמה על מנת לשחרר את הקפיץ שלה. זה מספיק על מנת לפתוח. על מנת לסגור, עושים בדיוק את אותה פעולה, והקפיץ ננעל. מטבחים מודרניים ניחנים גם במגירות עם מגרעת קלה למשיכה. מבחינה ארגונומית זהו אחד המטבחים הקלים ביותר לתפעול.

הזמנת מטבחים מודרניים בפועל

הזמנת מטבחים מודרניים ניתנת ליישום באמצעות הדמיית מחשב מגוונת בה התמונות מגובשות בזוויות צילום וברמות תאורה מגוונות. אם מצאתם את המטבח המבוקש מבחינה עיצובית, פנו אלינו ונבצע עבורכם התאמות לקראת התקנתו במיקום המיועד.

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

סיבת הפנייה:

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם. מלאו פרטים או התקשרו 074-7015200

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, א.ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש
שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות