ההבדל בין מטבח נאנו למטבח פורמייקה

מטבחי נאנו ופורמייקה הם המובילים שבמטבחים החדשים בשנת 2023. כשאנו מכוונים לביטוי “חדשים” אין אנו מדברים על מודרניזם עיצובי בהכרח, אלא על מטבחים שנמכרים בימינו ושדיירים רבים בוחרים להציב אותם בביתם. מדוע שני הדגמים הספציפיים הללו, נאנו ופורמייקה, נחשבים פופולאריים כל כך? מהו היתרון שלהם על פני שאר המטבחים המוצעים בשוק? בואו ללמוד הכל על המטבחים המובילים בישראל.

מטבחי פורמייקה - יתרונות עיקריים

מטבחי פורמייקה באים לידי ביטוי במחיר נמוך מבלי שהצרכן צריך לשלם מחיר תפעולי כמו תשתיות רעועות או צבע דוהה. להיפך, המטבח איכותי מאד אך חומרי הייצור נמכרים בזול. המגבלה שגורמת לזה לקרות היא מוגבלות הפורמייקה בכיפוף ובעיגול פלטות. זהו חומר שלא ניתן לשנות בכלל את צורתו, אלא להשאירה מלבנית ושטוחה. למי עיצוב כזה מתאים? בגדול, למי שמתכנן מטבח מודרני. מי שמחפש מטבח עם עיצוב בן זמננו במחיר לא יקר, זהו בדיוק הפתרון בשבילו.

מטבחי נאנו - יתרונות עיקריים

מטבחי נאנו הם מטבחים פולימריים עם ציפוי אנטיבקטריאלי שנקרא נאנו. כאן, הצרכן נהנה מכפל יתרון. ראשית, פולימר הוא חומר שניתן לעשות איתו בדיוק מה שניתן לעשות עם עץ, כולל יצירת מטבחים כפריים בעיצוב של פעם, עם חריטות, כיפופים וגילופים. על גבי הפולימר מוטמע ציפוי אנטיבקטריאלי. המשמעות של זה היא כדלקמן: ספיחה מלאה של כתמים גם של חומרים צבעוניים ודביקים במיוחד, חוסר השארת עקבות כמו טביעות אצבע לאחר מגע עם הפלטות, והשארת המרקם כמו חדש למשך שנים ארוכות כתוצאה מכל אלה. אם אתם מחפשים מטבחים איכותיים באמת, שיישארו אצלכם כמו חדשים, זהו הפתרון עבורכם.

רכישת מטבחים חדשים - כך מומלץ לעשות זאת

חשוב לפנות רק לחברת שיווק מטבחים ולא להסתמך על רשת שיווק כלי בית. האחרונה מתקשרת אתכם דרך אנשי מכירות נטולי סמכויות, ובימים בהם כל חדר ביתי שונה מהשני, שינוי מיפוי המטבחים בקטלוג הוא דבר שנדרש כמעט בכל עסקה. בחברה מקצועית למטבחים אתם מדברים ישירות עם ההנהלה, ושם ניתן להסדיר עבורכם שינוי של מתווה השיש, הארונות וכל אלמנט אחר בהתאם למבנה החדר וגודלו בתוך הבית. השירות כולל בחירת דגם מטבח מהדמיית מחשב מפורטת, ייעוץ מהמומחים שלנו והתקנה.

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם. מלאו פרטים או התקשרו 0779965505

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, א.ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש
שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות