מטבחים לאורך השנים

עולם עיצוב המטבחים עבר תהפוכות רבות ושונות משחר ההיסטוריה ועד ימינו אנו. אומנם למטבח תמיד אזור בעל פונקציה מוגדרת של בישול ואפיה, אך את הפונקציות הללו ניתן למלא גם במטבח צדדי וצנוע כפי שהתאפיינו המטבחים הישנים.

היסטוריה לא חוזרת
תפיסת המטבח בקרב הציבור ובקרב המעצבים השתנתה ללא הכר בעשור האחרון, אם פעם המטבח לא היה יותר מחדר בבית ויתרה מזו תמיד צדדי, הרי היום המטבחים מהווים את מוקד הבית, הדרג של המטבח עלה ולא בכדי כיום אנו יכולים לראות כי המטבח וסלון ברוב הבתים אינם מופרדים ובודאי שלא בחדר בפינה נידחת, במידה ויש הפרדה היא כנראה תהיה בסגנון אי במטבח.

מטבח כסמל לחדשנות
כיום המטבח לא נועד רק בכדי לבשל לבני הבית, כיום המטבח משמש פלטפורמה עיצובית, שמטרתה לא רק לשדר קולינריה אלא לשדר עיצוב מתקדם וחדשני , לשדר יצירתיות, קידמה ומודרניות.

בין פרקטי למודרני
כאשר אנו עומדים לפני שיפוץ המטבח, עלינו לשים לב לכל פרט ופרט, שלא יהיה עומס במכשירים ובריהוט שאין בו צורך וכמובן גם שלא יחסר שום פריט או ריהוט. עלינו לדעת לשלב בין הפרקטי למודרני, למצוא את נקודת האמצע בו המטבח ישרת אותנו בדרך הטובה ביותר.

פרקטיות
קודם כל הגדירו את הצרכים האישים שלכם, מי אתם, מה סגנון הבישול האהוב עליכם, האם אתם אופים יותר או מבשלים יותר, אתם אנשים של בשר או אולי אתם צמחוניים, כל מטבח ומטבח מתאפיין עם החוקים שלו. לאחר שאיפיינו את חוקי הבישול יהיה עלינו לעבור לכל בני המשפחה, האם אנו נוהגים לשבת בצוותא לארוחות במטבח, או אולי בפינת האוכל, או שאין אצלנו ארוחות משפחתיות בבית, כל אחד אוכל בזמנו, פרמטר שיעזור לכם מאוד בתכנון השולחן או הבר.

סגנון והעדפות
האם אתם אוהבים מטבח סגור או מטבח פתוח, האם מטבחים קלאסיים מעניינם אתכם או אולי העדיפות למטבח כפרי או מודרני, קיימים סוגים רבים של מטבחים עתה עליכם לדעת לבחור את הסגנון לא רק היפה ביותר עבורכם אלא המתאים ביותר עבורכם. אנו בקמילה מטבחים נעזור לכם לתכנן את המטבח המושלם ביותר עבורכם, מטבח שיהיה פרקטי לכל יושבי הבית ובמיוחד לטבח המדופלם של הבית מצד אחד, אך באותה נשימה אנו נרכיב לכם את החלום המודרני, המטבח החלומי שכל כך רציתם. האני מאמין שלנו נוגע בדיוק בנקודה שבין האסתטיקה לבישול, אנו בקמילה מאמינים כי אומנות הבישול אינה שמורה רק לשפים ולסו שף, אנו מאמינים שהמטבח הוא המקור להשראה של הבישול, ברגע שיש לנו מספיק מקום יש לנו את הכלים הדרושים כל אחד יכול להיות מאסטר שף.

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם

מלאו פרטים או התקשרו 0747015200

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, אזה'ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות