מטבחים בצביעה מיוחדת | קמילה מטבחים
  • גיף מבצעי מטבחים
  • שגרה
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צביעה מיוחדת

ההתפתחויות בתחום הצבע מצד אחד, והרצון של כולנו להתבדל ולעשות דברים שחורגים מהסטנדרט הן שתי מגמות שנפגשות אצלנו בקמילה עיצוב מטבחים. אחד הדברים שאנחנו מאוד אוהבים ומתמחים בהם הוא לסייע ללקוח הסופי או לאדריכל/מעצב הפנים לממש את החזון העיצובי עליו הם חלמו.
 
צביעה מיוחדת של ארונות המטבח היא אחת הדרכים לייצר שונות ובידול במטבח ולהעניק לו את האמירה האישית שלכם. צביעה מיוחדתמעצבי הבית שלנו ישמחו להציג בפניכם את כל אפשרויות הצביעה המיוחדת בהתאם לרצונות שלכם ובהתאם לחומרים של המטבח.
 

מהי צביעה מיוחדת ומהו עיצוב מטבחים מודרניים בשימוש בטכניקה זו? 

 
צביעה מיוחדת מתייחסת לשתי אופציות עיקריות:
 
  • צביעת קיר אחד או שניים בצבע שונה תוך שימוש באפקטים בצבע.
  • צביעה מיוחדת של ארונות המטבח.

צביעה מיוחדת של ארונות מטבח

 
לצד האפשרות לעבד על לוח ה- MDF דגמים תלת ממדיים, שיעניקו לדלת מראה עשיר וטבעי, מוצעות יריעות הציפוי במגוון אינסופי של גוונים ודוגמאות, כולל צבעים בסיסיים ופסטלים, גימורי מאט, מבריק ו"טאפ" או חספוסים גסים ועדינים, היוצרים תחושת עץ טבעי. לאחרונה השתכללו טכנולוגיות הייצור וההדפסה של היריעות הפולימריות וניתן לקבל עיצובים בעלי מרקם, אפקטים, גימור ומראה, הדומים מאוד לאלה של עצים טבעיים על שלל סוגיהם וגימוריהם. כמו כן, ניתן להגיע ביריעות הפולימר לברק גבוה מאוד וגם לגימורים מטליים יפים. בחלק מהדגמים ניתן להוסיף ולשלב ידיות אלומיניום אינטגרליות, שגם מעשירות את מראה הדלת וגם מהוות פתרון לפתיחה.
 

מה כוללת צביעה מיוחדת במטבח? 

 
צביעה מיוחדת במטבח השתכללה במרוצת השנים, וכעת כוללת אפקטים, התאמות וצורות שונות. כך למשל, ניתן להוסיף על דלתות ארונות המטבח גימורים תלת מימדיים, שיעניקו לדלת מראה עשיר וטבעי, בדרך פשוטה ומהירה. בצביעה מיוחדת השמיים הם הגבול- באופן זה, ניתן לבצע ציפוי למשטחים במגוון אינסופי של גוונים ודוגמאות, כולל צבעי בסיס, פסטלים, גימורי מאט, מבריק ו"טאפ" או חספוסים גסים ועדינים, היוצרים תחושת עץ טבעי.
 
לאחרונה השתכללו טכנולוגיות הייצור וההדפסה של היריעות הפולימריות, וכעת ניתן לרכוש ולבצע עיצובים בעלי מרקם, אפקטים, גימור ומראה, כשל עץ מלא וטבעי. נוסף על כך, תוכלו להזמין יריעות פולימר עם ברק גבוה במיוחד ו/או עם גימורים מטאליים ייחודיים. בחלק מהדגמים ניתן להוסיף ולשלב ידיות אלומיניום אינטגרליות, שגם מעשירות את מראה הדלת וגם מהוות פתרון לפתיחה.
 
אוהבים מטבח כפרי? באמצעות צביעה מיוחדת, נוכל לצבוע את ארונות המטבח שלכם בגוון לבן, עתיק ומשופשף שישתלב נהדר עם האווירה החמה והכפרית. גם למטבח המודרני יש פתרונות צביעה מיוחדת אשר יתרמו לאווירה הייטקיסטית, עכשווית, נקייה ואסתטית. צביעה מיוחדת היא היום עוד דרך שבה אתם מביאים לידי ביטוי במטבח את האהבה שלכם לעיצוב ואת ראיית העולם הייחודית רק לכם.
 
קמילה מטבחים מתמחה ומנוסה מזה למעלה מ-10 שנים בריהוט העשוי עץ מלא, בצביעה מיוחדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר (בעלת תו תקן ישראלי ואירופאי) ובשימוש בחומרים ידידותיים לסביבה בעלי עמידות גבוהה במיוחד, גם בסביבה הלחה שלעיתים נוצרת במטבח. תוכלו להנות מהידע שלנו בהתאמת הצבע הנכון לסגנון המטבח בו בחרתם.
 
 
ליצירת קשר, לצביעה מיוחדת ו/או לעיצוב מטבח חלומותיכם, הקליקו כאן
 
 
אולמות התצוגה שלנו
צרו איתנו קשר לפגישת תכנון חינם בטלפון 074-7015-200 או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם: