מטבח בסטייל ובאיכות שלא הכרת | קמילה מטבחים

מטבח

מטבח

 

לדעת שבחרת נכון. מטבחים ברמה שלא הכרת. 

 
מעוניינים לחדש את מטבח הבית שלכם? רוצים להפוך את האהבה הקולינרית שלכם לחוויה של ממש? רוצים קונספט עיצובי שישרה תחושה ואווירה נעימה ואחידה בכל רחבי הבית?
 
הגעתם למקום הנכון.
 
מטבח הוא חדר, חלל או פינה בבית או בדירת מגורים, המשמש לבישול, לאפייה, להכנת מאכלים ועוד. פעמים רבות משמש המטבח כאתר מרכזי להתכנסות ולהתגבשות לדיירי הבית.
 
ניסיוננו הרב מלמד שרק שילוב נכון של הלקוח בתהליך התכנון לצד הנדסת אנוש ושימוש באלמנטים פונקציונליים יתנו מענה לדרישותיו המיוחדות של הלקוח ויהפכו את המטבח לסביבה נעימה יותר. ועכשיו, לפני שתחליטו על המטבח החדש שלכם, בואו לקבל ייעוץ מהמומחים בתחום ותופתעו גם מהמחירים האטרקטיביים.
 

טיפים לרכישת מטבח חדש 

 
בטרם תחליטו על ביצוע רכישה של מטבח, אתם מוזמנים לעיין בסדרת הטיפים שיצרנו עבורכם, על מנת שתוכלו להיות ממוקדים בבחירותיכם
 

מטבחים איכותיים כוללים את הבאים להקמת ובניית מטבח, עם מינימום טעויות: 

 
  1. העומק הסטנדרטי של ארונות מטבח תחתונים עומד על 60 ס"מ (לא כולל דלת). וודאו שהמטבח עומד במידות אלה.
  2. בדומה לסעיף הקודם, וודאו שארונות מטבח עליונים ייבנו בעומק של 36 ס"מ.
  3. יש לוודא שהדבק היחיד שנעשה בו שימוש הוא דבק עמיד לשינויים בטמפרטורה, בעיקר להדבקת פורניר ופורמייקה.
  4. וודאו שהארונות חזקים ועמידים- מחוברים ע"י דיבלים.
  5. אל תוותרו על טריקה שקטה של המגירות ושל הארונות!
  6. דאגו שישנה הכנה להגנה על הארון מפני רטיבות, באזור שמתחת לכיור.
  7. וודאו שהארונות שאתם רוכשים עומדים בתו תקן ישראלי ובתו תקן אירופאי.

מה הפך את קמילה מטבחים למובילה ברכישת מטבח לבית? 

 
בקמילה מטבחים שמים דגש על שימוש בחומרים איכותיים, פרזול יוקרתי, רמת שירות גבוהה ויחס אישי. בזכות משחק של עץ וצבע, שילוב של אלמנטים מודרניים ושימוש בטכניקות חדשניות- כל מטבח בקמילה זוכה להגשים חלום של לקוח.
 
כמו כל דבר גם המטבח מתחיל ברעיון. צוות קמילה מלווה אתכם משלב הרעיון, דרך שלבי התכנון ועד להגשמת החלום - המטבח שלכם. סגנון החיים המודרני הפך את המטבח לחדר המשפחה המרכזי ותכנונו צריך לקחת בחשבון נושאים רחבים יותר, בעיקר את ההשפעה של גודל המטבח, מיקומו והקשר האינטגרלי שלו עם שאר חלקי הבית.
 
בקמילה מבינים כי לעולם לא יהיה פתרון עיצובי אחר שיהלום את כולם והמטבח, יותר מכל יתר החדרים, מייצג את אורח החיים של דיירי הבית. בקמילה שמים דגש על שימוש בחומרים איכותיים, פרזול יוקרתי, רמת שירות גבוהה ויחס אישי.
 
מטבח
 
צרו איתנו קשר לפגישת תכנון חינם בטלפון 074-7015-200 או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם: