מטבחים קלאסיים או מודרניים

אתם לפני שיפוץ המטבח? אתם מתלבטים ומתלבטים באיזה מטבח לבחור האם מטבח קלאסי או אולי מטבח מודרני או בכלל מטבח כפרי. קיימים כל כך הרבה מטבחים איך באמת נוכל לבחור מה מתאים לנו, מה מתאים לבית וכל יושביו.

מה במטבח
איך נדע מבין כל הסוגים שקיימים איזה מטבח הכי מתאים לנו, הכי מתאים לאופי שלנו, כי כל כך קשה לבחור תא המטבח האידיאלי, מאחר ומטבח אנו לא מחלפים כל שנה וגם לא כל חמש שנים, אנו צרכים ליהנות מהטבח הן מהפונקציונאליות והן מהעיצוב.

גלגולו של מטבח
לאורך תקופה של כמה עשורים אנו עדים לשינוי משמעותי במטבח, אם בעבר המטבח היה מראה מאוד בסיסי ללא שום פיתוחים או אמירות עיצוביות, הרי שהיום המטבח עבר שדרוג חד משמעי, המטבח ברוב המקרים מעיד על יושבי הבית ועל הסגנון הקולינארי של המאסטר שף, אנו יכולים לראות כי המטבחים ברובם מעידים בגלוי או בסמוי על התרבות הקולינארית, למשל כמו המטבח הכפרי, המרוקאי, המודרני והקלאסי.

סטייל של מטבחים מהכפרי ועד הקלאסי
איזה מטבח מתאים לכם אתם שואלים, כבר אמרנו כי המטבח משקף אותנו, עתה נבחן כמה סוגים של מטבחים אשר מבטאים אמירה אישית מסוימת, של הטבח המדופלם המבשל בו. אנו יכולים להניח כי מטבח כפרי יהיה מיועד לאנשים שאוהבים לבשל, אנשים שאוהבים לאכול סביב השולחן ביחד עם כל המשפחה. האווירה שמטבח זה משרה היא ללא ספק אווירה נעימה, חמה ומזמינה, אווירה של ביחד.

המטבח הקלאסי
מטבחים קלאסיים לרוב מוגדרים בעלי קווי עיצוב שמרנים , הם אומנם לא מזכירים ולו במעט את המטבחים שאנו זוכרים מהעבר, או נכון יותר את אותו המטבח שאנו רוצים לשפץ עכשיו. המטבח הקלאסי יהיה מאופיין בהרבה עץ, בדומה למטבח הכפרי אך בשונה מהמודרני, המטבחים הקלאסיים מבטאים שמרנות ואותנטיות מצד אחד ,אך מהווים את כל הפונקציונאליות והחדשנות של המטבח המודרני, המטבח הקלאסי הוא בעצם השילוב של השניים באופן סמוי.

מטבחים מודרניים
כשאנו מדברים על מטבחים מודרניים ללא ספק אנו מדברים על עולם שלם, אנו מדברים על מטבחים בצבעים מרהיבים, מטבחים חדשניים שמשדרים אווירה צעירה, אווירה חדשנית, כמובן שיהיה מי שלא יתחבר למטבחים המודרניים, אך רציתם עיצוב, ללא ספק מטבח מודרני הוא הפתרון שלכם.

כל האפשריות פתוחות
עד כה מנינו רק שלושה סוגים של מטבחים, וזו רק טעימה על קצה המזלג, בכדי להתרשם מעולם שלם של מטבחים, יש לנו עוד הרבה מה לעבור בדרך. אתם מחפשים את המטבח המייחד אתכם, הגעתם למקום הנכון. אנו בקמילה מזמינים אתכם להתרשם ממגוון רחב של מטבחים, חדשניים ומיוחדים, מודרניים וקלאסיים. קשה לכם לבחור את ה"אחד", מעצבי הפנים שלנו ישמחו לעזור לכם בכל שאלה ועצה, לפרטים נוספים מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם

מלאו פרטים או התקשרו 0747015200

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, אזה'ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות