ייעוץ עד הבית

בדרך למטבח מעוצב – מגיעים עד אליכם הביתה

אחד הערכים הכי חשובים שלנו הוא ליווי הלקוח בכל תהליך תכנון, ייצור ועיצוב המטבח שלו. אנחנו שמים דגש ללא פשרות על שירות אישי וכל שיח עם לקוח מתחיל בביקור באולם התצוגה או בקביעת פגישת ייעוץ.
אנחנו לא מסתפקים בסיור באולמות התצוגה, למרות שזה לגמרי חלק מהתהליך, אלא מגיעים עד אליכם הביתה לפגישת ייעוץ בה נעזור לכם לדייק את הדרישות, הצרכים והאלמנטים העיצובים בדרך לתכנון מטבח מושלם.

נגר מטבחים מומלץ
מטבח כפרי מודרני

מעוניינים לקבוע פגישת ייעוץ עד הבית

עשה את הצעד הראשון לקראת בניית מטבח החלומות שלך מלא את טופס ההרשמה וקבע פגישת ייעוץ עוד היום!

במהלך הייעוץ, תבקר מעצבת בביתך. המעצבת תלווה אותך בכל תהליך עיצוב והתקנת המטבח עד להשלמתו.

סיבת הפנייה:

למה חשוב לנו להגיע עד אליכם?

  • שירות ייעוץ עד הבית משמעותי עבורנו כדי לדעת בדיוק מהו מטבח החלומות שלכם, אך מהם התנאים בשטח להגשים אותו. אנחנו רוצים לראות מקרוב את החלל, להכיר אתכם ואת ההתנהלות שלכם בתוך המטבח הקיים ולהסיק מכך את המסקנות המקצועיות שיסייעו לנו לכוון אתכם. 
  • אנחנו מאמינים שהשקעה במטבח חדש היא לא משהו שעושים “על הדרך”, לכן חשוב לנו להגיע אליכם ולצקת את הידע המקצועי שלנו שנפרש על פני עשרות שנים ומאות פרויקטים של תכנון ועיצוב מטבח לתוך תכנון מוקפד, בחינת השטח והמגבלות או האפשרויות הטמונות בו וסקירת האפשרויות בהתאם לסגנון הדירה. 
  • כי אין טוב ממראה עיניים. כדי לתת לכם את שירות התכנון והעיצוב הטוב ביותר, אנחנו רוצים לראות מקרוב את כל הפרטים הקטנים. 
  • כי יש משהו במרחב הביתי שמאפשר שיחה פתוחה, הזדמנות לשאול בלי לחץ של זמן את כל השאלות הבוערות ולקבל מאיתנו תשובות מקצועיות. 
  • כי פשוט חשוב לנו להיות שם בשבילכם ולתת שירות משפחתי, אישי וקשוב לכל אחד ואחת מלקוחותינו. 

פגישות ייעוץ עד הבית מאפשרות לנו להציג בפניכם אפשרויות עיצוביות שונות למטבח, להסביר על חומרי גמר רלוונטיים, שילובים, אפשרויות תכנוניות וכל שאר הפרטים הדרושים כדי להבין איך לעצב את המטבח שלכם. בנוסף, אנחנו מציגים דוגמאות והמחשות מצולמות מפרויקטים קודמים, כדי לתת לכם תמונה שלמה של האלמנטים שתוכלו לבחור למטבח שלכם.

בנוסף, באמצעות הביקור בביתכם נוכל להעריך את שטח המטבח, למדוד ולקבל את כל הנתונים כדי לתכנן מטבח שמותאם בדיוק לפונקציות הדרושות לכם. אין לכך תחליף.
מי מגיע לביקור? יועצים מקצועיים מטעמנו, חלק מהמשפחה, שמאחוריהם שנים רבות של ניסיון בתחום תכנון ועיצוב המטבחים. הם מגיעים עם רזומה ארוך של פרויקטים מוצלחים והמון השראה לחלוק אתכם, לצד ידע טכני ומקצועי חשוב.
מוכנים לביקור שלנו? צרו איתנו קשר כאן באתר או בשיחת טלפון ונקבע מועד מתאים לפגישת ייעוץ בביתכם.