איך נחדש את המטבח בהוצאה מינימלית

מתכננים לרכוש מטבח חדש? התקציב שעומד לרשותכם הוא מוגבל? להלן כל מה שחשוב לדעת בעת תכנון מטבחים בהשקעה כספית מינימאלית. התמורות באורח החיים בעשורים האחרונים, גרמו ליצירה של מהפך בתפיסת המטבח והוא נתפס כיום לא רק כחלל עבודה פונקציונאלי אלא גם משמש כחלל מעוצב וייצוגי. תכנון וקניית מטבחים כיום, הם תהליך מאד מורכב הכרוך בלא מעט ציפיות, התלבטויות ובחינות רבות, שלא לדבר על ההוצאות הכספיות המשמעותיות שכרוכות בדבר.

כיצד לתקצב את ההשקעה הכספית במטבח?
כל אלו כמובן מחייבים היערכות מוקדמת ומדויקת על מנת ליהנות בסופו של יום מהצלחה מרבית במסגרת עבודות השיפוצים במטבח. השאלה הראשונה שוודאי תעלה על הפרק בעת תכנון העבודות היא כיצד לתקצב את ההשקעה במטבח. ראשית יש לקבל החלטה על התקציב הכולל. ההחלטה עצמה חייבת להביא בחשבון את הסכום הכספי המקסימאלי אשר אותו אתם מסוגלים להרשות לעצמכם בעת בניית המטבח מחדש.
כאן ישנו צורך גם לחשוב היטב ולאסוף מידע כללי באשר לפריטים הרצויים לרכישה.
השוואת אפשרויות ומחירים
בעת תכנון התקציב למטבח יש להתייחס גם לכל הנושא של הכנת התשתיות והתשלומים עבור בעלי המקצוע השונים בתוך כך. לאחר מכן, לא שקיבלתם החלטה ברורה לגבי הסכום הכספי שברצונכם להשקיע בשיפוץ המטבח, יש להתחיל באיסוף של מידע מדויק עד כמה שניתם ולבחון היטב את ההיצע הקיים בשוק. כאן יהיה צורך גם לבצע השוואה של כמה אפשרויות ומחירים שונים ובמקביל לברר עלויות של עבודות התקנה והכנת תשתיות עתידיות.
איסוף מידע ומקורות מימון
לאחר שאספתם את כל הנתונים והם נמצאים באמתחתכם, ניתן לראות האם הסכום הכספי אשר עליו החלטתם בשלב הראשון אכן עולה בקנה אחד עם הקיים בשטח ועם הציפיות שלכם מהמטבח העתידי שעתה אתם מתכננים. כדי לקבוע את סדר הגודל של התקציב יש לצרף יחד את סכומי הפריטים והעבודות הנלוות במסגרת התקנתם מול הכוונות והיכולות הכלכליות שלכם. בזמן שאתם עורכים את הבדיקות וההשוואות השונות, רצוי במקביל גם לברר לגבי אי אלו מקורות מימון, אפשרויות אשראי אצל ספקים ואפשרות פיצול של פריטי הרכישה או לחילופין ביצועה תחת אותה קורת גג.

רוצים לשמוע עוד? השאירו הודעתכם ונשוב בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם,

אנו בקמילה מתגאים בשירות הלקוחות שלנו ועומדים לרשות לקוחותינו בכל מענה ושאלה, מוזמנים ליצור עמנו קשר

זמינים גם בוואטסאפ

בואו נקבע פגישה!

נשמח לשמוע את העדפותיך ולתכנן עבורך את המטבח המושלם

מלאו פרטים או התקשרו 0747015200

בואו לבקר אותנו

סניף אור יהודה
רחוב יוני נתניהו 5
סניף נתניה
רחוב המלאכה 22, אזה'ת
סניף טבריה
רחוב הגליל 54
סניף בני ברק
רחוב הלח"י 17
סניף מעלה אדומים
מרכז די סיטי החדש שדרות המייסדים 15
המפעל
המפעל
קיבוץ קבוצת שילר רחובות